Turniej Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich - etap okręgowy

Opublikowane 13.03.2015
Autor Ilona Puła
Kategorie:
 • Rok szkolny 2023-2024

 •  

 •  

 • Kronika szkoły

 • Dnia 11marca 2015r. w Zespole Szkół nr 1 w Lublinie odbył się etap okręgowy Turnieju Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich. Naszą szkołę reprezentowały uczennice z klasy trzeciej Technikum Zawodowego kształcącego w zawodzie technik handlowiec: Angelika Woźniak i Paulina Topyła, które osiągnęły najlepsze wyniki na etapie szkolnym.

  Etap okręgowy polegał na rozwiązaniu testu, który obejmował  50 pytań. Udział w Turnieju dał  uczennicom możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności z zakresu handlu, marketingu i podstaw przedsiębiorczości.

  W bieżącym roku szkolnym w XX Turnieju WiUHM uczestniczyło ponad 2600 uczniów z 97 szkół ekonomicznych i handlowych z całego kraju. Zgodnie z regulaminem 60 uczniów, którzy uzyskają największą ilość punktów w eliminacjach okręgowych przechodzi do finału. Finał ogólnopolski Turnieju zaplanowano na 16-17 kwietnia 2015r.

  Uczennicom z klasy 3TH gratulujemy udziału w eliminacjach okręgowych i trzymamy kciuki za wyniki, które poznamy pod koniec marca.

  Marzena Foltyn

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram