SZKOLNY KONKURS WIEDZY O HIV/AIDS

Opublikowane 05.12.2011
Autor Ilona Puła
Kategorie:
  • Rok szkolny 2021-2022

  •  

  • Galerie

  •  

  • Kronika szkoły

  • SZKOLNY KONKURS WIEDZY O HIV/AIDS

    Wyjątkową popularnością cieszył się w tym roku Szkolny Konkurs Wiedzy o HIV/AIDS, który odbył się zgodnie z tradycją w dniu 1.12.2011r. Do konkursu przystąpiło aż 40 drużyn (łącznie 80 uczniów) z 14 klas (1TE, 1TEK, 1TB, 1TM, 1S, 1B, 1T, 2WA, 2S, 2TE, 2TEK, 3A , 3TM i 3TB oraz 1 drużyna z Bursy Szkolnej i drużyny SK PCK).

    Szkolny konkurs został poprzedzony tygodniowymi działaniami edukacyjnymi. Uczniowie na lekcjach WDŻ i PO, korzystając z bogatego zbioru ulotek, folderów i informatorów wzbogacili swoją wiedzę o HIV/AIDS, którą mogli zaprezentować w konkursie.

    Podczas finałowego konkursu zawodnicy rozwiązywali test wyboru składający się z 20 pytań. Nad sprawnym przebiegiem imprezy czuwali: przewodnicząca komisji konkursowej p. Elżbieta Rola oraz członkowie komisji: p. Maria Kozak, p. Marcin Socha oraz p. Przemysław Kural.

    Wyniki:

    I MIEJSCE: Robert Węgrzyn/ Patryk Biały (Kl. 1TE) – 20 punktów

    II MIEJSCE: Monika Niebrzegowska/ Martyna Osipik (Kl. IIS) – 19 punktów

    Paulina Piesta/ Jagoda Kłoda (Kl. 1TEK - SK PCK)

    Patryk Bąk/ Marcin Strojek (Kl. 2WA)

    Marek Więch/ Grzegorz Targoński (Kl. 3TB)

    Tomasz Lipski/ Filip Staniuk (Kl. 3TB)

    III MIEJSCE: Iwona Michalak/ Jakub Woźniak (Kl. 1TEK) -18 PUNKTÓW

    Mateusz Budzyński/ Arkadiusz Wrzos (Kl. 1TB)

    Marcin Wierzbicki/ Konrad Szczepaniuk (Bursa szkolna)

    Adrian Mierzwiński/ Damian Krasucki (Kl. 3TB)

    Mateusz Karwat/ Grzegorz Rzechuła (Kl.3TB)

    IV MIEJSCE: Monika Wawruch/ Katarzyna Bilińska (1S), Mateusz Mazurek/ Paweł Świderski (3TB), Anna Podstawka/ Martyna Wiejak (1TEK), Monika Szyszkowska/ Kinga Pasikowska (1TEK), Katarzyna Żmuda/ Karolina Woźniak (1TEK), Cezary Szysiak/ Sebastian Wysokiński (1TEK), Jakub Szysiak/ Stanisław Rzechuła (3TB), Ernest Siwek/ Marek Mitura (3TM), Ernest Komsta/ Konrad Walczewski (3TB) - wszyscy po 17 punktów

    V MIEJSCE: Damian Włosek/ Kamil Bronisz (3TB), Łukasz Mitura/ Dominik Sagan (1TB), Rafał Iwan/ Adam Mitura (2WA), Katarzyna Radomska/ Angelika Mitura (1TEK), Tomasz Misiak/ Marcin Mitrus (2TEK), Kamil Białek/ Sebastian Madejski (2TE), Michał Zamojski/ Krzysztof Wasil (1TM), Kacper Polak/ Igor Tarnowski (2TE), Karol Gierasimiuk/ Grzegorz Domiński (3A) - wszyscy po 16 punktów

    DALSZE MIEJSCA:

    Grzegorz Fatyga (1T)/ Dawid Sowa (3TB), Damian Skubisz/ Edyta Kostyła (2S), Damian Wojtunik/ Miłosz Szczepkowski (1TEK), Michał Mucharzewski/ Łukasz Kołodyński (1TM), Jakub Grabowski/ Jarosław Bronisz (1TE) - wszyscy po 15 punktów

    Marcin Kuśmirek/Robert Domiński (1B), Rafał Kusyk/ Tomasz Szysiak (1TB), Radosław Barwiński/Connor Tomlinson (1T) - wszyscy po 14 punktów

    Bartłomiej Mitura/ Konrad Kula (1TE), Łukasz Zarzycki/ Jędrzej Barszczyk (1TE), Marta Sajdłowska/ Agnieszka Wolińska (1TEK) - wszyscy po 13 punktów

    WSZYSTKIM UCZNIOM, KTÓRZY WZIĘLI UDZIAŁ W KONKURSIE SERDECZNIE DZIĘKUJEMY

    I GRATULUJEMY DOBRYCH WYNIKÓW

    Sporządził: Przemysław Kural

    Galeria>>

    linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram