Stypendia Starosty dla naszych uczniów

Opublikowane 03.09.2018
Autor Ilona Puła
Kategorie:
 • Rok szkolny 2023-2024

 •  

 •  

 • Kronika szkoły

 • Uczniowie naszej szkoły otrzymali Stypendia Starosty Lubartowskiego za wybitne osiągnięcia w dziedzinie nauki w drugim semestrze roku szkolnego 2017/2018. Wśród laureatów znaleźli się uczniowie zarówno Technikum Zawodowego, jak i Branżowej Szkoły I stopnia nr 1.

  Nagrodzeni uczniowie to:

  1. Bartosz Bodzak
  2. Krzysztof Czeladka
  3. Mateusz Czeladka
  4. Anna Dawidziuk
  5. Alicja Gozdal
  6. Paulina Kozieł
  7. Alicja Kwasek
  8. Weronika Małyska
  9. Beata Osuch
  10. Magdalena Podleśna
  11. Dominika Sławińska
  12. Arkadiusz Urban
  13. Paulina Włodek
  14. Magdalena Włoszek
  15. Sylwia Wyrwisz

  Uroczyste wręczenie stypendiów odbyło się 26 sierpnia podczas Dożynek Powiatu Lubartowskiego.  Stypendia są nagrodą dla uczniów uzdolnionych, którzy uzyskują wybitne osiągnięcia w dziedzinie nauki, kultury, sztuki i sportu. Mamy nadzieję, że zmotywują one uczniów do pogłębiania swojej wiedzy, osiągania coraz lepszych wyników w nauce i sukcesów w konkursach i olimpiadach, a także rozwijania własnych zainteresowań.

  Serdecznie gratulujemy wszystkim, którzy zostali docenieni za trud i zaangażowanie, jakie włożyli w naukę i działania na rzecz społeczności szkolnej. Życzymy powodzenia w nowym roku szkolnym.

  Galeria>>

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram