Studniówka

Opublikowane 30.01.2012
Autor Ilona Puła
Kategorie:
 • Rok szkolny 2023-2024

 •  

 •  

 • Kronika szkoły

 • ppp

  Studniówka

  Bal maturalny, inaczej słynna studniówka jest nieprawdopodobnym przeżyciem dla maturzystów. Wspomnienie zostaje na całe życie.
  W dniu 28 stycznia 2012 roku uczniowie Technikum Zawodowego oraz słuchacze Uzupełniającego Liceum Ogólnokształcącego dla dorosłych Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej uczestniczyli w Balu Studniówkowym, który odbył się poza murami szkoły – w Gościńcu Kamienny Potok w Firleju.

  Uroczystość rozpoczęła się od wystąpienia młodzieży naszej szkoły, która przywitała przybyłych gości, dyrekcję szkoły, nauczycieli oraz rodziców. Następnie wygłosiła przemówienie dyrektor Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej – pani Hanna Borzęcka, która przekazała w imieniu Starosty Lubartowskiego Fryderyka Puły gratulacje i podziękowania skierowane do maturzystów, rodziców, nauczycieli podkreśliła, że już tylko 100 dni pozostało do tego jednego z najważniejszych w życiu egzaminów – egzaminu maturalnego. Życzyła wspaniałej zabawy do białego rana, aby Bal Studniówkowy był wyjątkowy, pełen miłych i niezapomnianych chwil. Serdeczne słowa w imieniu wszystkich Rodziców skierowała przewodnicząca Rady Rodziców – pani Katarzyna Czubacka. Uczniowie w swoim wystąpieniu podziękowali dyrekcji szkoły za stworzenie warunków do zdobywania wiedzy oraz wychowawcom za opiekę przez lata edukacji w szkole. Dyrekcja szkoły oraz wychowawcy: Iwona Mocior, Katarzyna Marciniak, Justyna Włosek, Barbara Zalewska, Katarzyna Malczewska, Robert Wijaszka otrzymali od uczniów symboliczne wiązanki kwiatów. Uczniowie złożyli podziękowania rodzicom, podkreślając, że to dzięki ich zaangażowaniu mają możliwość uczestniczyć w tym niepowtarzalnym balu. Następnie klasy zaprezentowały układ taneczny do tradycyjnego poloneza. Swój układ przedstawiły kolejno klasy Technikum Zawodowego kształcącego w zawodach: technik elektronik, technik handlowiec, technik ekonomista, technik budownictwa, technik mechanik oraz słuchacze Uzupełniającego Liceum Ogólnokształcącego dla dorosłych. Kolejnym punktem uroczystości była część artystyczna pt. „Upiór w szkole” przygotowana przez uczniów pod merytoryczną opieką pani Iwony Mocior.

  Po części oficjalnej rozpoczęła się zabawa, która trwała do białego rana! Nie często nadarzają się okazje, poza kilkoma wycieczkami na wspólną zabawę. Dzięki czemu studniówka jest niezapomnianym wspomnieniem. Sądzimy, że zostanie wam w pamięci ta impreza i będziecie ją zawszę mile wspominać, szczególnie za kilka lat, gdy się spotkacie już z byłymi kolegami, koleżankami z klasy.
  Mamy nadzieję, że pozytywny klimat studniówkowy udzieli się również naszym maturzystom podczas egzaminów maturalnych…

  Galeria>>

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram