Rozpoczącie roku szkolnego 2012/2013

Opublikowane 03.09.2012
Autor Ilona Puła
Kategorie:
 • Rok szkolny 2023-2024

 •  

 •  

 • Kronika szkoły

 • Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2012/2013
  w Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej w Lubartowie

  Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego w Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej w Lubartowie była wyjątkowa. Niepowtarzalność ta wynika z faktu, że w 2012 roku będziemy obchodzić 85 rocznicę powstania szkoły. Dodatkowo ten rok szkolny wnosi zmiany w szkolnictwie ponadgimnazjalnym i zawodowym. Stanowią one o początku nowej rzeczywistości.

  W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście: Starosta Powiatu Lubartowskiego Fryderyk Puła, Kierownik Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu Krzysztof Krupa, wiceprzewodniczący Rady Rodziców Andrzej Bojan oraz ksiądz Marcin Flasiński. Wszyscy przybyli goście skierowali wiele miłych słów do młodzieży, życzyli wiary we własne siły, wytrwałości w dążeniu do celu, radości oraz samych sukcesów. Starosta Powiatu Lubartowskiego podkreślił fakt, że szkolnictwo zawodowe cieszy się wśród uczniów dużą popularnością, o czym świadczy rosnące zainteresowanie nauką w naszej szkole. Pani Dyrektor Hanna Borzęcka w swoich słowach skierowanych do nauczycieli i uczniów życzyła wielu wzruszeń, przyjaźni i zaangażowania w podejmowane działania.

  Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego to czas powitań  po wakacyjnej przerwie. Przewodniczący SU Karol Rola szczególnie ciepło powitał tych, którzy rozpoczynają naukę w naszej szkole. Zapewnił, że spotkają tu wielu przyjaciół i kolegów, przyjaznych nauczycieli i wychowawców, zawsze otwartą na potrzeby uczniów Dyrekcję.

  Na tym zakończyła się część oficjalna uroczystości. Ostatnim punktem powitania nowego roku szkolnego były spotkania uczniów z wychowawcami, którzy przekazali informacje dotyczące organizacji pracy. Pełni zapału do pracy rozpoczynamy kolejny rok szkolny. Przed nami nowe zadania, którym postaramy się sprostać.

  Życzymy wszystkim, aby połączenie tradycji z nowoczesnością okazało się być drogą do sukcesu!

  Galeria>>

  Opracowały: Edyta Konior, Iwona Mocior

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram