POŻEGNANIE MATURZYSTÓW 2014

Opublikowane 26.04.2014
Autor Urszula Martyniuk
Kategorie:
 • Rok szkolny 2023-2024

 •  

 •  

 • Kronika szkoły

 • 25 kwietnia dla tegorocznych maturzystów zadzwonił ostatni szkolny dzwonek. Po czterech latach wysiłku i wytężonej pracy nadszedł czas podsumowania wyników osiągniętych w nauce w klasach Technikum Zawodowym Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Lubartowie. Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 9.00 wprowadzeniem sztandaru szkoły i odśpiewaniem hymnu narodowego.

  Pani Dyrektor Hanna Borzęcka serdecznie powitała zaproszonych gości: Księdza Marcina Flasińskiego z Parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy oraz  Starostę Powiatu Lubartowskiego Fryderyka Pułę, a także wszystkich zebranych – młodzież, grono pedagogiczne i rodziców. Reprezentant maturzystów Jacek Zglejszewski z klasy 4TM podziękował dyrekcji, nauczycielom oraz rodzicom za pracę, jaką wykonali, by przekazać to, co w życiu wartościowe i najważniejsze. Słowa podziękowania za wsparcie i opiekę skierował także do Pana Starosty Fryderyka Puły oraz Księdza Marcina Flasińskiego.

  Następnie głos zabrała Pani Dyrektor Hanna Borzęcka, która pogratulowała wszystkim absolwentom ukończenia szkoły i przekazała życzenia powodzenia i sukcesów na egzaminach maturalnych i zawodowych. Starosta Powiatu Lubartowskiego Pan Fryderyk Puła zwrócił uwagę na to, że każdy człowiek w swej życiowej wędrówce powinien stawiać sobie jakieś cele i starać się wytrwale do nich dążyć, pokonując kolejne mosty. Ksiądz Marcin Flasiński życzył maturzystom, aby w czasie osiągania celów zawsze czuwała nad nimi opatrzność Ducha Świętego.

  Ostatnim punktem spotkania było wręczenie dyplomów i nagród uczniom wyróżniającym się na tle szkolnej społeczności wysokimi wynikami w nauce i aktywnym udziałem w życiu szkoły. Maturzyści odebrali wyróżnienia i gratulacje z rąk Pani Dyrektor, Pana Starosty i wychowawców. Uhonorowani zostali także najlepsi sportowcy.

  Po części oficjalnej uczniowie z wychowawcami udali się do klas na ostatnie szkolne spotkanie. Była to okazja do wspomnień i rozmów o planach na przyszłość.

  Wszystkim tegorocznym absolwentom życzymy powodzenia na maturze i egzaminie zawodowym!

  GALERIA>>

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram