Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym - etap okręgowy

Opublikowane 21.01.2013
Autor Ilona Puła
Kategorie:
 • Rok szkolny 2023-2024

 •  

 •  

 • Kronika szkoły

 • Od wielu lat uczniowie naszej szkoły biorą udział w Olimpiadzie Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym. Etap okręgowy, tegorocznej 54 edycji, odbył się 19 stycznia 2013 roku na Wydziale Politologii UMCS. Naszą szkołę reprezentował Radosław Jędrzejewski, uczeń klasy 4TEH, który uzyskał największą liczbę punktów na etapie szkolnym. Tematem przewodnim Olimpiady była „Kultura w życiu społecznym”. Uczestnicy musieli wykazać się wiedzą z zakresu współczesnych procesów i zjawisk społeczno-politycznych. Konkurs składał się z dwóch części pisemnej i ustnej. Poziom testu był bardzo wysoki. Niestety, mimo dużej wiedzy i zaangażowania Radkowi nie udało się zakwalifikować do kolejnego etapu.

  Galeria>>

  Magdalena Guz

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram