Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych – etap okręgowy

Opublikowane 10.03.2014
Autor Grzegorz Danił
Kategorie:
 • Rok szkolny 2023-2024

 •  

 •  

 • Kronika szkoły

 • W dniu 08 marca 2014 roku w budynku Państwowych Szkół Budownictwa i Geodezji w Lublinie odbył się etap okręgowy XXVII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych. W zawodach brało udział trzech uczniów naszej szkoły z klasy trzeciej i czwartej Technikum Zawodowego w zawodzie technik budownictwa. Zadaniem uczestników było rozwiązanie 16 – tu zadań zgrupowanych w dwóch częściach: A i B przygotowanych przez Komitet Główny Olimpiady. Czas przeznaczony na opracowanie tematów każdej części wynosił 120 minut. Wymagany zakres oraz poziom wiedzy i umiejętności zawodów okręgowych – niezbędny do uzyskania oceny celującej na zakończenie nauki przedmiotów zawodowych. Opracowane przez uczestników arkusze zostały zebrane , spakowane i odesłane do Komitetu Okręgowego do sprawdzenia. Wyniki zawodów okręgowych zostaną podane do 20 marca 2014 roku.

  Zawody przebiegły w życzliwej atmosferze, uczniowie mieli możliwość wymienić doświadczenia z rówieśnikami z innych szkół okręgu lubelskiego.

  Uczestnikom życzymy dalszych sukcesów.

  Opiekun Jadwiga Gębal

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram