NAUKA-PRAKTYKA-SUKCES

Opublikowane 23.10.2013
Autor Katarzyna Marciniak
Kategorie:
  • Rok szkolny 2023-2024

  •  

  •  

  • Kronika szkoły

  • Pragnąc podziękować lubartowskim firmom za współpracę przy organizacji wakacyjnych staży dla uczniów naszej szkoły w ramach projektu unijnego „Nauka-Praktyka-Sukces” odbyło się seminarium podsumowujące realizację zadania. W minione wakacje aż stu uczniów Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Lubartowie miało możliwość sprawdzić swoje kompetencje zawodowe. Staże miały na celu przygotować uczniów do poruszania się po rynku pracy oraz dostosowania ich umiejętności do oczekiwań i potrzeb pracodawców. Na spotkaniu 22 października nauczyciele zawodu z naszej szkoły, dyrekcja oraz lokalni pracodawcy mieli możliwość wymiany cennych doświadczeń. Cieszy fakt, że wiele pozytywnych słów pod adresem naszych uczniów padło z ust przedstawicieli firm.

    Galeria>>

    linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram