Najlepsi uczniowie RCEZ w roku szkolnym 2011/2012

Opublikowane 03.07.2012
Autor Ilona Puła
Kategorie:
  • Rok szkolny 2021-2022

  •  

  • Galerie

  •  

  • Kronika szkoły

  • Koniec roku szkolnego sprzyja refleksjom, prowokuje do dokonywania podsumowań, jest też okazją do przedstawienia sukcesów uczniów naszej szkoły. Należą się im gratulacje za sumienną pracę i zaangażowanie, bez których nie byłoby takich wyników. Mamy nadzieję, że zdobyta wiedza i umiejętności będą procentować w późniejszym życiu.

    Więcej>>

    Najlepsi uczniowie RCEZ w roku szkolnym 2011/2012

    Koniec roku szkolnego sprzyja refleksjom, prowokuje do dokonywania podsumowań, jest też okazją do przedstawienia sukcesów uczniów naszej szkoły. Należą się im gratulacje za sumienną pracę i zaangażowanie, bez których nie byłoby takich wyników. Mamy nadzieję, że zdobyta wiedza i umiejętności będą procentować w późniejszym życiu.

    Oto najważniejsze z nich.

    TECHNIKUM ZAWODOWE

    Lp.

    Imię i nazwisko

    Klasa

    Średnia ocen

    Zachowanie

    1.

    Paweł Sowa

    3TB

    5,38

    wzorowe

    2.

    Damian Ferenc

    1TB

    5,31

    wzorowe

    3.

    Emilia Kozieł

    1Tek

    5,13

    wzorowe

    4.

    Kamil Banaś

    2TB

    5,12

    wzorowe

    5.

    Karolina Kuna

    1Tek

    5,07

    wzorowe

    6.

    Patryk Błonka

    2TB

    5,06

    wzorowe

    7.

    Michał Cybul

    2TM

    5,00

    wzorowe

    8.

    Radosław Jędrzejewski

    3TEH

    5,00

    bardzo dobre

    9.

    Klaudia Rola

    3TEH

    4,94

    wzorowe

    10.

    Izabela Szczuchniak

    4Tek

    4,87

    wzorowe

    11.

    Sylwia Mitaszka

    4Tek

    4,87

    wzorowe

    12.

    Grzegorz Wójcik

    2TB

    4,82

    wzorowe

    13.

    Janusz Polit

    1 TM

    4,79

    wzorowe

    14.

    Edyta Krupa

    3TEH

    4,78

    wzorowe

    15.

    Beata Boncik

    3TEH

    4,78

    wzorowe

    16.

    Łukasz Filipowski

    2TB

    4,76

    wzorowe

    17.

    Sylwia Mitaszka

    4Tek

    4,69

    wzorowe

    18.

    Bernadeta Czubacka

    2Tek

    4,67

    wzorowe

    19.

    Patryk Lipski

    2TM

    4,65

    bardzo dobre

    20.

    Krzysztof Grąciak

    1TB

    4,56

    wzorowe

    21.

    Wioleta Bednarczyk

    4TH

    4,53

    wzorowe

    22.

    Kamil Ostasz

    3TM

    4,50

    wzorowe

    23.

    Karolina Chelman

    3TEH

    4,50

    wzorowe

    24.

    Karol Biaduń

    4TB

    4,48

    wzorowe

    25.

    Justyna Czajka

    1TEk

    4,47

    wzorowe

    26.

    Bartosz Kamiński

    2TE

    4,47

    dobre

    27.

    Ewelina Fiutka

    4TH

    4,47

    bardzo dobre

    28.

    Wioleta Bednarczyk

    4TH

    4,47

    wzorowe

    29.

    Michał Siwek

    4TM

    4,46

    wzorowe

    30.

    Przemysław Sobiesiak

    2TB

    4,41

    bardzo dobre

    31.

    Przemysław Brzozowski

    2TE

    4,41

    wzorowe

    32.

    Aneta Mitura

    2TEK

    4,39

    bardzo dobre

    33.

    Krzysztof Zbiciak

    4TB

    4,37

    wzorowe

    34.

    Kamil Lalak

    4TM

    4,35

    bardzo dobre

    35.

    Danuta Ochalska

    1TEK

    4,33

    wzorowe

    36.

    Mateusz Serwin

    4TE

    4,33

    wzorowe

    37.

    Marek Gruba

    1TB

    4,31

    wzorowe

    38.

    Jakub Wójcik

    4TB

    4,30

    wzorowe

    39.

    Magdalena Dymucha

    1TEK

    4,27

    wzorowe

    40.

    Magda Bożym

    3TEH

    4,26

    bardzo dobre

    41.

    Mateusz Marzęta

    3TE

    4,26

    wzorowe

    42.

    Kamil Patrzylas

    1TB

    4,25

    wzorowe

    43.

    Kamil Lalak

    4TM

    4,25

    bardzo dobre

    44.

    Ewelina Fiutka

    4TH

    4,25

    bardzo dobre

    45.

    Michał Jędryszka

    4TM

    4,23

    bardzo dobre

    46.

    Anna Kondracka

    2TEK

    4,22

    wzorowe

    47.

    Karol Pogoda

    3TE

    4,21

    wzorowe

    48.

    Karol Trąbka

    3TE

    4,21

    wzorowe

    49.

    Kamil Dębowczyk

    3TE

    4,21

    wzorowe

    50.

    Ewelina Mitruk

    4Tek

    4,21

    wzorowe

    51.

    Mateusz Budzyński

    3TM

    4,20

    bardzo dobre

    52.

    Adrian Chlebiej

    1TM

    4,20

    bardzo dobre

    53.

    Kamil Bronisz

    3TB

    4,19

    wzorowe

    54.

    Grażyna Szymczak

    2TEK

    4,18

    dobre

    55.

    Paweł Ławnik

    4TE

    4,18

    wzorowe

    56.

    Agnieszka Tchórz

    4Tek

    4,17

    wzorowe

    57.

    Karol Biaduń

    4TB

    4,16

    dobre

    58.

    Ewelina Bogusz

    3TEH

    4,15

    bardzo dobre

    59.

    Michał Siwek

    4TM

    4,13

    bardzo dobre

    60.

    Mateusz Sagan

    4TM

    4,12

    wzorowe

    61.

    Michał Kaczan

    3TM

    4,10

    wzorowe

    62.

    Karol Rola

    3TB

    4,10

    wzorowe

    63.

    Mariusz Woliński

    4TM

    4,08

    bardzo dobre

    64.

    Iwona Michalak

    1TEK

    4,07

    wzorowe

    65.

    Milena Lato

    4TH

    4,07

    bardzo dobre

    66.

    Michał Jędryszka

    4 TM

    4,06

    bardzo dobre

    67.

    Kamil Wasil

    1TE

    4,06

    wzorowe

    68.

    Sylwia Rybicka

    1TEK

    4,06

    wzorowe

    69.

    Jakub Iwan

    3TM

    4,05

    wzorowe

    70.

    Adrian Socha

    4TB

    4,04

    wzorowe

    71.

    Wioleta Miduch

    4Tek

    4,04

    wzorowe

    72.

    Paulina Banasiewicz

    4TH

    4,03

    wzorowe

    73.

    Patrycja Gruba

    4Tek

    4,00

    wzorowe

    74.

    Sylwester Figura

    4Tek

    4,00

    bardzo dobre

    75.

    Cezary Kosek

    3TB

    4,00

    wzorowe

    ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

    1.

    Damian Skubisz

    2s

    4,94

    bardzo dobre

    2.

    Justyna Czarnecka

    1s

    4,79

    wzorowe

    3.

    Ewelina Kusyk

    1w

    4,76

    wzorowe

    4.

    Izabela Maruszak

    2w

    4,75

    wzorowe

    5.

    Edyta Kostyła

    2s

    4,63

    bardzo dobre

    6.

    Katarzyna Kusyk

    2s

    4,63

    bardzo dobre

    7.

    Joanna Mańko

    2s

    4,63

    wzorowe

    8.

    Agata Lewtak

    3w

    4,60

    wzorowe

    9.

    Patryk Kubik

    3t

    4,57

    bardzo dobre

    10.

    MartynaOsipik

    2s

    4,56

    poprawne

    11.

    Mitura Justyna

    2s

    4,56

    bardzo dobre

    12.

    Piotr Szymański

    1z

    4,54

    wzorowe

    13.

    Ewa Marzęta

    1s

    4,50

    wzorowe

    14.

    Paweł Kula

    2eh

    4,43

    bardzo dobre

    15.

    Kamil Wójcik

    3wp

    4,42

    bardzo dobre

    16.

    Radosław Latusek

    1h

    4,42

    poprawne

    17.

    Karolina Dobrzyńska

    2w

    4,42

    poprawne

    18.

    Jakub Gniewek

    2t

    4,41

    wzorowe

    19.

    Adrian Maleszyk

    3w

    4,40

    poprawne

    20.

    Adrian Skuratowicz

    3t

    4,36

    dobre

    21.

    Izabela Grzegorczyk

    3w

    4,35

    wzorowe

    22.

    Rafał Iwan

    2wa

    4,33

    poprawne

    23.

    Przemysław Wronowski

    3a

    4,29

    bardzo dobre

    24.

    Adrian Socha

    3h

    4,27

    dobre

    25.

    Mateusz Pasik

    3a

    4,23

    bardzo dobre

    26.

    Katarzyna Marzęta

    1s

    4,21

    bardzo dobre

    27.

    Karolina Dziechan

    1s

    4,21

    poprawne

    28.

    Aleksandra Wójtowicz

    1s

    4,21

    dobre

    29.

    Krzysztof Chmielewski

    2z

    4,21

    bardzo dobre

    30.

    Łukasz Augustyniak

    3w

    4,15

    wzorowe

    31.

    Przemysław Powroźnik

    1z

    4,15

    dobre

    32.

    Katarzyna Bilińska

    1s

    4,14

    bardzo dobre

    33.

    Monika Wawruch

    1s

    4,14

    bardzo dobre

    34.

    Katarzyna Sternik

    2s

    4,13

    bardzo dobre

    35.

    Magdalena Makowiecka

    3w

    4,10

    wzorowe

    36.

    Damian Wójtowicz

    3h

    4,09

    dobre

    37.

    Dawid Wolski

    2z

    4,08

    bardzo dobre

    38.

    Justyna Prokopowicz

    2w

    4,08

    poprawne

    39.

    Piotr Miduch

    2eh

    4,00

    poprawne

    40.

    Wojciech Stasiak

    1t

    4,00

    wzorowe

    41.

    Justyna Samuła

    1w

    4,00

    dobre

    42.

    Paweł Woźniak

    2t

    4,00

    dobre

    43.

    Wioleta Cur

    1w

    4,00

    poprawne

    Uczniowie ze 100% frekwencją

    Technikum Zawodowe:

    I SEMESTR

    II SEMESTR

    Klasa

    Imię i Nazwisko

    Imię i Nazwisko

    1 Tek

    1. Magdalena Dymucha

    2. Emilia Kozieł

    3. Paulina Piesta

    2 TEk

    4. Izabela Małyska

    5. Klaudia Szatiło

    1. Izabela Małyska

    2. Klaudia Szatiło

    4 Tek

    6. Ewelina Mitruk

    7. Patrycja Gruba

    3. Ewelina Mitruk

    4.Patrycja Gruba

    1 TE

    8. Jędrzej Barszczyk

    9. Patryk Biały

    10. Dawid Chłopaś

    11. Jarosław Wróbel

    2 TE

    12. Adrian Głowienka

    4 TE

    13. Kamil Czarnota

    14. Kamil Sak

    15. Piotr Zadurski

    1 TB

    16. Jakub Borkowski

    17. Damian Ferenc

    18. Marek Gruba

    19. Marcin Klej

    20. Kamil Patrzylas

    21. Sylwester Podleśny

    5. Damian Ferenc

    2TB

    22. Łukasz Filipowski

    3TB

    23. Paweł Sowa

    6. Paweł Sowa

    1 TM

    24. Janusz Polit

    25. Sebastian Nastaj

    Zasadnicza Szkoła Zawodowa:

    I SEMESTR

    II SEMESTR

    Klasa

    Imię i Nazwisko

    1z

    1. Piotr Szymański

    1. Piotr Szymański

    2 z

    2. Emil Furs

    2s

    3. Damian Skubisz

    1w

    2. Artur Bielecki

    Opracowanie: Elżbieta Rola i Jolanta Sowa

    linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram