„Młoda Krew Ratuje Życie” – RCEZ zajęło I miejsce

Opublikowane 01.12.2015
Autor Ilona Puła
Kategorie:
 • Rok szkolny 2023-2024

 •  

 •  

 • Kronika szkoły

 • W podsumowaniu XII edycji Turnieju „Młoda Krew Ratuje Życie” wzięły udział trzy szkoły ponadgimnazjalne z naszego miasta. Po raz kolejny pierwsze miejsce zajęła nasza szkoła. W akcji wzięło udział 101 krwiodawców z klas technikum zawodowego i zasadniczej szkoły zawodowej, którzy oddali łącznie prawie 86 litrów krwi.

  W dniu 27 listopada 2015r. podczas uroczystej Gali z okazji Dni Honorowego Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża zorganizowanej przez Zarząd Rejonowy PCK oraz Miasto Lubartów w Lubartowskim Ośrodku Kultury zostały wręczone puchary i dyplomy.

  Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tej tak ważnej akcji. Zachęcamy wszystkich aby dzielili się częścią siebie z innymi, bo naprawdę warto.

  koordynator SK PCK
  Jacek Bednarski

  Galeria>>

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram