Mistrzostwa powiatu w pływaniu

Opublikowane 21.11.2012
Autor Ilona Puła
Kategorie:
 • Rok szkolny 2023-2024

 •  

 •  

 • Kronika szkoły

 • Na pływalni Szkoły Podstawowej nr 3 w Lubartowie, w dniu 19 listopada, zostały przeprowadzone mistrzostwa powiatu w pływaniu. Reprezentacja naszej szkoły, pod opieką Włodzimierza Żurka, rywalizowała w konkurencjach indywidualnych z uczniami pozostałych szkół powiatu lubartowskiego. Naszą drużynę stanowili wyłącznie chłopcy.

  Rywalizację  rozpoczęły sztafety 10 x 25m stylem dowolnym. Następnie zostały rozegrane konkurencje indywidualne na dystansie 50m. Do stylu klasycznego zgłosił się Karol Rola kl. 4 TB i po emocjonującej walce zajął piąte miejsce z czasem 50,45 s.

  Najwięcej chętnych było w stylu dowolnym, w których wzięło udział czterech naszych uczniów. Najlepsze, piąte miejsce zajął Przemysław Kępa z kl. 4 TE z czasem36,11s., szóste miejsce zajął Szczepkowski Miłosz kl. 2 Tek – czas 40,65 s., ósmy był Jankowski Karol kl. 2 TB – czas 47,46 s.

  W rywalizacji konkurencji indywidualnych zajęliśmy trzecie miejsce.

  Włodzimierz Żurek

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram