MAPEI - Mobilne Centrum Szkoleniowe w RCEZ w Lubartowie

Opublikowane 16.04.2013
Autor Ilona Puła
Kategorie:
 • Rok szkolny 2023-2024

 •  

 •  

 • Kronika szkoły

 • W dniu 13.04.2013 w ramach współpracy z firmą budowlaną MAPEI w RCEZ odbyło się szkolenie dla uczniów i nauczycieli zajęć praktycznych działu budowlanego. W tym celu na placu szkolnym firma zainstalowała specjalny samochód - Mobilne Centrum Szkoleniowe .

  Doradcy techniczni przeprowadzili prezentacja multimedialną ilustrującą historię powstania i działalności firmy, której produkty znajdują szerokie zastosowanie w przemyśle budowlanym w kraju i za granicą .Po prezentacji uczniowie zapoznali się z praktycznym zastosowaniem materiałów, chemii budowlanej i nowymi rozwiązaniami technologicznymi wprowadzanymi przez firmę MAPEI.

  Kolejnym punktem szkolenia było zapoznanie uczestników z wysokiej klasy narzędziami firmy Knipex oraz z nowoczesnymi urządzeniami pomiarowymi firmy STABILA takimi , jak np.: poziomica odporna na wstrząsy, dalmierz laserowy , niwelator czy poziomica laserowa .

  Dla uczniów naszej szkoły z pewnością takie formy zajęć są bardzo atrakcyjne i potrzebne, ponieważ młodzież ma możliwość zdobywania wiedzy o materiałach budowlanych nie tylko teoretycznie , ale również  w praktyce. Daje im to możliwość poznania  nowości w  branży  budowlanej.

  Szkolenie realizowane było z pomocą LUVI Sp.ZO.O. autoryzowanego dostawcy produktów Mapei, Stabila oraz koordynatorów Działu Technicznego Mapei i Stabila.

  Galeria>>

  Bogdan Lech

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram