Konkurs "Dzień Bezpiecznego Komputera" – etap regionalny

Opublikowane 20.02.2012
Autor Ilona Puła
Kategorie:
 • Rok szkolny 2023-2024

 •  

 •  

 • Kronika szkoły

 • p

  Konkurs "Dzień Bezpiecznego Komputera" – etap regionalny

  20 lutego 2012 r. uczniowie czwartej klasy Technikum Elektronicznego: Piotr Kuśpit, Paweł Ławnik i Marcin Woźniak reprezentowali naszą szkołę w kolejnym etapie VIII Regionalnego Konkursu „Dzień Bezpiecznego Komputera”.

  Konkurs organizowany jest przez Zespół Szkół Energetycznych im. prof. Kazimierza Drewnowskiego w Lublinie we współpracy z Lubelskim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli pod honorowym patronatem Polskiego Towarzystwa Informatycznego.

  Konkurs rozpoczął się powitaniem i prezentacją laureatów z 23 szkół województwa lubelskiego. Następnie uczniowie zostali podzieleni na grupy laboratoryjne, według kategorii w których potem byli oceniani (Gimnazjum, Liceum i Technikum) i przeszli do sal, gdzie w formie elektronicznej rozwiązywali test informatyczny.

  W trakcie oczekiwania na wyniki swojej pracy uczestnicy wysłuchali wykładu przedstawiciela Polskiego Towarzystwa Informatycznego na temat: Certyfikacja umiejętności komputerowych w zakresie zabezpieczeń komputerów i inne certyfikacje informatyczne.

  Po wykładzie odbyło się podsumowanie konkursu i w kategorii Technikum nasi uczniowie osiągnęli wyniki:

  1 miejsce – Paweł Ławnik kl. 4 TE

  2 miejsce – Piotr Kuśpit kl. 4 TE

  Nagrodami dla najlepszych były wołczery na bezpłatne egzaminy z różnych certyfikatów ECDL, natomiast wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne nagrody.

  Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych  informatycznych sukcesów.

  Zdjęcia można oglądać na stronie Zespołu Szkół Energetycznych.

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram