Konkurs fotograficzny „Pokażę ci, gdzie mieszkam...”

Opublikowane 24.04.2014
Autor Urszula Martyniuk
Kategorie:
 • Rok szkolny 2023-2024

 •  

 •  

 • Kronika szkoły

 • Uczennica klasy pierwszej kształcącej w zawodzie technik ekonomista, Monika Lesisz zdobyła jedno z czterech wyróżnień w XIII Powiatowym Konkursie Plastyczno-Fotograficznym "Pokażę ci, gdzie mieszkam". Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród laureatom nastąpiło 15 kwietnia 2014 roku w Sali Rycerskiej Starostwa Powiatowego w Lubartowie.

  Konkurs dla uczniów szkół z powiatu lubartowkiego zorganizowany przez Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Lubartowie, odbywał się w trzech kategoriach wiekowych: klasy I-III, klasy IV-VI (prace plastyczne) oraz gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne (prace fotograficzne). Uczniowie biorący udział w konkursie fotograficznym mieli wykonać zdjęcia dotyczące ciekawych miejsc, pejzaży, architektury własnej miejscowości.  Monika do konkursu zgłosiła sześć prac przedstawiających walory krajobrazowe i przyrodnicze jej najbliższej okolicy.

  Do Organizatorów wpłynęło ponad 280 prac plastycznych i fotograficznych. W kategorii szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych komisja oceniająca przyznała 6 nagród i 4 wyróżnienia. Każdy z nagrodzonych otrzymał książkę i dyplom. Wręczeniu nagród towarzyszyła część artystyczna przygotowana przez solistki Młodzieżowego Studia Piosenki PMDK.

  Monice serdecznie gratulujemy i życzymy dalszego rozwijania pasji, jaką  jest fotografia i kolejnych sukcesów.

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram