FIRMA SYMULACYJNA W RCEZ- PRZEDSIĘBIORSTWO PROJEKTOWO-USŁUGOWE RCEZ SP. J.

Opublikowane 21.11.2011
Autor Ilona Puła
Kategorie:
 • Rok szkolny 2023-2024

 •  

 •  

 • Kronika szkoły

 • W dniu 27 stycznia 2010 roku w Kancelarii Notarialnej przy ulicy Lubelskiej w obecności notariusza Pawła Frączkiewicza odbyło się spotkanie wspólników spółki jawnej działającej pod firmą - Przedsiębiorstwo projektowo-usługowe RCEZ sp. j. Celem spotkania było zbycie ogółu praw i obowiązków przez poprzednich wspólników na rzecz nowych, którymi są uczniowie klasy 2 technikum ekonomicznego.

  Firma symulacyjna działająca w RCEZ świadczy usługi projektowania technicznego instalacji mechanicznych i elektrycznych w budownictwie, usługi projektowania w elektronice, wykonywanie robót budowlanych i wykończeniowych.

  Firma zorganizowana jest na wzór prawdziwego przedsiębiorstwa. Jej istotą jest symulacja, czyli naśladownictwo pracy autentycznego przedsiębiorstwa. Praca jest rzeczywista, natomiast towar i pieniądze są fikcyjne. Prace biurowe w firmie symulacyjnej nie różnią się od prac biurowych prawdziwego przedsiębiorstwa, w którym pracownicy biurowi nie mają bezpośredniego kontaktu z towarem, a tylko z dokumentami.

  Dziękujemy Panu notariuszowi Pawłowi Frączkiewiczowi za umożliwienie uczniom naszej szkoły zdobywania praktycznych doświadczeń w zakresie funkcjonowania firmy.

  Wszyscy chętni do pracy i zdobywania wiedzy praktycznej w firmie symulacyjnej mogą zgłaszać się do Pana Krzysztofa Mazurka lub Pani Justyny Włosek.

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram