Etap Wojewódzki Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym

Opublikowane 22.02.2013
Autor Ilona Puła
Kategorie:
 • Rok szkolny 2023-2024

 •  

 •  

 • Kronika szkoły

 • Uczeń Radosław Jędrzejewski z klasy 4 TEH o specjalności technik ekonomista, uczestniczył w Etapie Wojewódzkim Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym

  W dniu 22 lutego 2013r. na Wydziale Politologii Uniwersytetu Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie odbył się Wojewódzki Etap Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym. Brało w nim udział 92 uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych całego województwa. W listopadzie ubiegłego roku odbyły się eliminacje szkolne, a w styczniu 2013r. – eliminacje powiatowe. Nasz powiat reprezentowało czworo uczniów – z Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej, Zespołu Szkół Nr 2 i II Liceum Ogólnokształcącego w Lubartowie.

  Uczeń naszej szkoły zaprezentował się bardzo dobrze zajmując miejsce w dwudziestce najlepszych, aczkolwiek zabrakło mu 1 punktu do etapu ustnego finałowego. Dodajmy, że Radek uczestniczył rok temu w Etapie Wojewódzkim tego Konkursu osiągając równie dobre wyniki.

  Gratulujemy Radkowi i życzymy mu dalszych sukcesów i pomyślności w nauce, gdyż niedługo czeka go matura i egzaminy potwierdzające kwalifikacje zawodowe.

  Opracowanie: Anna Krzych

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram