Etap szkolny konkursu „Elektron”

Opublikowane 18.12.2015
Autor Ilona Puła
Kategorie:
 • Rok szkolny 2023-2024

 •  

 •  

 • Kronika szkoły

 • W dniu 18.12.2015r. o godz. 9.00 odbył się szkolny etap konkursu „Elektron”, organizowanego przez Politechnikę Wrocławską. Jest to już ósma edycja tego konkursu sprawdzającego wiedzę uczniów szkół ponadgimnazjanych z zakresu elektrotechniki, elektroniki i teletechniki. W etapie szkolnym wzięło udział 5 uczniów z klas 3TE i 4TE. W poprzedniej edycji uczeń naszej szkoły zakwalifikował się do finału tego konkursu, który odbył się we Wrocławiu. Wyniki tej edycji za kilka tygodni. Życzymy powodzenia naszym uczniom.

  Piotr Sagan

  Galeria>>

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram