Dzień Misia

Opublikowane 19.01.2012
Autor Ilona Puła
Kategorie:
 • Rok szkolny 2023-2024

 •  

 •  

 • Kronika szkoły

 • Dzień Misia

  Koniec listopada i początek grudnia, to czas który skłania nas do zadumy oraz dzielenia się z innymi. Tak też i było w Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej w Lubartowie. Przez blisko 2 tygodnie przed świętami Bożego Narodzenia uczniowie RCEZ zbierali zabawki, pluszaki oraz maskotki dla dzieci ze Specjalnego Ośrodka Wychowawczego w Firleju. Akcja MIŚ zorganizowana została przez Samorząd Szkolny RCEZ i cieszyłam się dużą popularnością.

  Zabawkę mógł podarować każdy uczeń, nauczyciel i pracownik szkoły. Uczniom udało się zebrać dużą ilość zabawek.
  Paczka z prezentami została przekazana przez Samorząd Szkolny 19 stycznia 2012 na ręce pani dyrektor Heleny Chadaj. Uśmiechy, szczęście, niedowierzanie i zachwyt- to właśnie takie reakcje towarzyszyły dzieciom które otrzymały zabawki.
  Swojej radości nie kryli też uczniowie RCEZ. Wszyscy, którzy włączyli się w tę fantastyczną formę pomocy czuli, że spełnili konkretne marzenia konkretnych ludzi. Stali się bohaterami, sprawili małą radość i wnieśli nadzieję. Przede wszystkim mogli uwierzyć w to, że marzenia się spełniają. Zrozumieli że gdy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat. Do domu wracali pełni pozytywnej energii, a w Ośrodku obiecali ,że jeszcze wrócą!!!
  Samorząd Szkolny serdecznie dziękuje za prezenty, a tych którzy nie zdążyli ich donieść uspokajamy, że takie akcje będą organizowane częściej w naszej szkole.
  Następna akcja już z okazji Dnia Dziecka.

  Bo kiedy śmieje się dziecko...
  Śmieje się cały świat...

  Galeria>>

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram