Rodzic

Opublikowane 05.09.2014
Autor Ilona Puła
Kategorie:
  • Rok szkolny 2022-2023

  •  

  • Galerie

  •  

  • Kronika szkoły

  • OGŁOSZENIE

    Informujemy, że Rada Rodziców przy Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej w Lubartowie w dniu 18.09.2018 r. ustaliła wysokość dobrowolnej składki w roku szkolnym 2018/2019 na kwotę: 30 PLN rocznie. Wpłat można dokonywać w kasie szkoły (pokój nr 19) lub na konto:

    89 8707 0006 0000 0169 2000 0001

    RADA RODZICÓW PRZY REGIONALNYM CENTRUM EDUKACJI

    ZAWODOWEJ W LUBARTOWIE

    1 MAJA 82; 21-100 LUBARTÓW

    TYTUŁEM: WPŁATA NA RADĘ RODZICÓW – IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA, KLASA

     

    Informujemy, że zebrane wpłaty są przeznaczone na:

    - nagrody dla uczniów,

    - organizację imprez szkolnych, olimpiad, turniejów, konkursów i zawodów.

     


    Ogłoszenie

    Zachęcamy wszystkich rodziców do zapoznania się z zamieszczoną poniżej publikacją "Co rodzic powinien wiedzieć...?" przygotowaną przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Publikacja dotyczy reformy edukacji i zmian w prawie oświatowym.

    "Co rodzic powinien wiedzieć ...?" (kliknij tutaj) >>

     

    Polecane strony:

    Harmonogram zebrań z rodzicami

    7.09.2015r. poniedziałek.

    LP

    Klasa

    Wychowawca

    sala

    godzina

     

    1.

    1TB

    Jadwiga Gębal

    37

    16,10

     

    2.

    1TM

    Luiza Matyjaszczyk

    35

    17:00

     

    8.09.2015r.wtorek

     

    1.

    3TE

    Anna Miduch

    38

    16:10

     

    2.

    3w

    Monika Gasiuk

    8b

    16:10

     

    9.09.2015r środa

     

    LP

    Klasa

    Wychowawca

    sala

    godzina

    1.

    3Tek

    Anna Krzych

    12

    16:10

    2.

    2TE

    Iwona Mocior

    13

    16:10

    3.

    4TE

    Katarzyna Marciniak

    15

    16:10

    4.

    4TB

    Barbara Zalewska

    35

    16:10

    5.

    1TEH

    Katarzyna Malczewska

    39

    16:10

    6.

    1Tek

    Edyta Konior

    12

    17:00

    7.

    3hs

    Włodzimierz Żurek

    15

    17:00

    8.

    4TM

    Dorota Bułgajewska-Muzyka

    4

    17:50

    9.

    2Tek

    Magdalena Kukla-Krzyżanowska

    37

    17:50

    10.09.2015r. czwartek

    1.

    1t

    Joanna Wojciechewicz

    4

    16:10

    2.

    2hs

    Urszula Martyniuk

    24

    16:10

    3.

    2w

    Dorota Mazur

    37

    16:10

    4.

    3TH

    Marzena Nowak

    20W

    16,:10

    5.

    2TB

    Agnieszka Włosek

    35

    16:10

    6.

    4TH

    Maria Broniek

    36

    16:10

    7.

    4Tek

    Justyna Włosek

    10W

    16:10

    8.

    2z

    Paweł Onyszko

    26W

    16:10

    9.

    3TM

    Agnieszka Sachar

    12

    17:00

    10.

    3TB

    Joanna Lipska

    13

    17:00

    11.

    2TH

    Katarzyna Syta-Wasak

    34

    17:00

    12.

    2TM

    Emilia Dybała-Kozak

    35

    17:00

    13.

    3t

    Magdalena Kondrat

    37

    17:50

    14.

    3mp

    Marzena Lech

    4

    17:00

    11.09.2015r. (piątek)

    LP

    Klasa

    Wychowawca

    sala

    godzina

    1.

    2t

    Wacława Pióro

    24

    17:00

    2.

    1hs

    Wojciech Janeczek

    15

    17:50

    3.

    1w

    Tomasz Usow

    37

    16:10

    linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram