Podsumowanie projektu "Logika ekologii"

Opublikowane 30.04.2023
Autor Elżbieta Mizio
Galeria:
 • Rok szkolny 2023-2024

 •  

 •  

 • Kronika szkoły

 • 25 kwietnia 2023r. na spotkaniu z samorządem wojewódzkim i miejskim oraz mentorami z Politechniki Lubelskiej uczestniczyli wszyscy opiekunowie projektów i przedstawiciele młodzieży z poszczególnych szkół z dwóch województw: mazowieckiego i lubelskiego. W spotkaniu uczestniczyli również uczniowie klasy 2TB wraz z opiekunem p. W. Pióro nauczycielką z Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej.
  Spotkanie odbyło się w Zespole Szkół nr 1 im, W. Grabskiego w Lublinie w auli w godz. 12.00 - 14.30
  Samorząd wojewódzki reprezentował Dyrektor Ochrony Środowiska Urzędu marszałkowskiego Janusz Bodziacki.
  Samorząd miejski reprezentowali: przewodniczący Komisji gospodarki komunalnej - Monika Kwiatkowska i radny, członek tej komisji Piotr Choduń. Głównym mentorem projektów jest Pani Sławomira Dumała wraz 4 przedstawicielami Wydziału Ochrony Środowiska Politechniki Lubelskiej. Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze. Pani A.Telicka- Bonecka przedstawiła założenia projektu "Logika ekologii", następnie opiekunowie przedstawili swoje grupy projektowe. W dalszej części Dyrektor Ochrony Środowiska Urzędu Marszałkowskiego i radni opowiedzieli o zadaniach, które realizują samorządy, zwłaszcza w zakresie ochrony środowiska, następnie odpowiadali na pytania dotyczące działań władz zapobiegających degradacji środowiska i ochrony zielonego Lublina i Lubelszczyzny.


  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram