Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców

• Rok szkolny 2023-2024

•

•

• Kronika szkoły

• RCEZ w Lubartowie, w dniu 07.02.2014 r., było gospodarzem Drużynowych Mistrzostw Powiatu w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców („Licealiada”). Do zawodów przystąpili uczniowie z czterech lubartowskich szkół ponadgimnazjalnych. Uczniowie RCEZ zajęli drugie miejsca zarówno w kategorii dziewcząt, jak i chłopców i tym samym zakwalifikowali się do rozgrywek rejonowych, które odbędą się 13 lutego w Dęblinie.

W drużynie chłopców startowali: Marcin Reszka kl. 1TM, Kamil Osior kl. 3t, Sebastian Wysokiński kl. 3TEK. Drużyna dziewcząt: Marta Sajdłowska kl. 2wa, Żaneta Onyszko kl. 4TEK, Wiktoria Kanak kl. 1TH i Wioleta Kozyra kl. 1w.

Pierwsze miejsce w kategorii dziewcząt zajęła drużyna II LO w Lubartowie, a w kategorii chłopców drużyna SU w Lubartowie. Trzecie miejsca w obu kategoriach zajęły drużyny ZS nr 2 w Lubartowie.

Sędzią głównym zawodów był nauczyciel wychowania fizycznego RCEZ Leszek Sienkiewicz.