Szanowni Rodzice,

W zakresie szkolnego ubezpieczenia NNW, Rada Rodziców Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Lubartowie zdecydowała się na współpracę z Bezpieczny.pl, reprezentującą Towarzystwo AXA TU i R S.A. Podjęto decyzję o wyborze wariantu III – składka 49 zł.

Do Państwa dyspozycji jest Opiekun Szkoły ze strony Bezpieczny.pl -AXA

Pan Miłosz Siwek pod nr tel. 881-324-261, email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

  • Infolinia AXA [pn-pt 8-19]: 801 200 200 | (22) 555 00 00
  • Infolinia Bezpieczny.pl [pn-pt 8-16]: (58) 718 92 53
  • SMS o treści "SZKODA" na nr 604 441 091

POLISA NR 92103652– Okres ubezpieczenia od 01-09-2017 do 31-08-2018.

Tabela Uszczerbku -https://bezpieczny.pl/tabela-uszczerbku-lub-uszkodzenia-ciala

Warunki Umowy - https://bezpieczny.pl/warunki-ubezpieczenia

Dokumenty jakie należy zgromadzić w celu zgłoszenia zdarzenia:

· wypełniony przez Rodzica wniosek o wypłatę świadczenia, dostępny w placówce bądź do pobrania https://bezpieczny.pl/wniosek-nnw-szkolne

· kserokopia dokumentacji medycznej z przychodni, szpitala potwierdzająca udzielenia pierwszej pomocy i przebieg leczenia w związku z zaistniałym zdarzeniem, będącym przedmiotem zgłoszonego roszczenia,

· kserokopia dokumentu potwierdzającego tożsamość Ubezpieczonego, w przypadku, gdy Ubezpieczony jest pełnoletni lub kserokopia dokumentu przedstawiciela ustawowego Ubezpieczonego, w przypadku, gdy Ubezpieczony jest niepełnoletni.

Zgromadzone dokumenty należy złożyć w RCEZ lub poprzez jedną z trzech możliwości:

· Zgłoszenie szkody on-line https://axa.pl/zgloszenie-z-ubezpieczenia-nnw-azs-pttk-szkolnego-bezpiecznypl-edupolisapl/

ULOTKA INFORMACYJNA (kliknij tutaj) >>

 

 

Harmonogram spotkań z rodzicami

w roku szkolnym 2017/2018


- wrzesień 2017r. (klasy pierwsze, przejściowe i kończące)

- grudzień 2017r. (informacja o przewidywanych ocenach na koniec I semestru)

- marzec 2018r. (informacja o przewidywanych ocenach końcoworocznych dla klas kończących)

- maj - czerwiec 2018r. (informacja o przewidywanych ocenach na koniec roku szkolnego)

Dokładny termin zebrania ustalają wychowawcy poszczególnych klas.


Zebrania dla rodziców uczniów klas pierwszych:

- Technikum Zawodowego odbędą się dnia 13 września 2017 r. o godz. 16.30 w małej sali gimnastycznej

- Branżowej Szkoły I stopnia odbędą się dnia 14 września 2017 r. o godz. 16.30 w małej sali gimnastycznej

Zebrania klas pozostałych odbędą się według harmonogramu ustalonego przez wychowawców klas w dniach 8 - 14 września 2017 r.

Harmonogram zebrań z rodzicami wrzesień 2017 (kliknij tutaj) >>


Ogłoszenie

Zachęcamy wszystkich rodziców do zapoznania się z zamieszczoną poniżej publikacją "Co rodzic powinien wiedzieć w nowym roku szkolnym 2017/2018?" przygotowaną przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Publikacja dotyczy reformy edukacji i zmian w prawie oświatowym.

"Co rodzic powinien wiedzieć w nowym roku szkolnym 2017/2018?" (kliknij tutaj) >>

 

Polecane strony:

Harmonogram zebrań z rodzicami

7.09.2015r. poniedziałek.

LP

Klasa

Wychowawca

sala

godzina

 

1.

1TB

Jadwiga Gębal

37

16,10

 

2.

1TM

Luiza Matyjaszczyk

35

17:00

 

8.09.2015r.wtorek

 

1.

3TE

Anna Miduch

38

16:10

 

2.

3w

Monika Gasiuk

8b

16:10

 

9.09.2015r środa

 

LP

Klasa

Wychowawca

sala

godzina

1.

3Tek

Anna Krzych

12

16:10

2.

2TE

Iwona Mocior

13

16:10

3.

4TE

Katarzyna Marciniak

15

16:10

4.

4TB

Barbara Zalewska

35

16:10

5.

1TEH

Katarzyna Malczewska

39

16:10

6.

1Tek

Edyta Konior

12

17:00

7.

3hs

Włodzimierz Żurek

15

17:00

8.

4TM

Dorota Bułgajewska-Muzyka

4

17:50

9.

2Tek

Magdalena Kukla-Krzyżanowska

37

17:50

10.09.2015r. czwartek

1.

1t

Joanna Wojciechewicz

4

16:10

2.

2hs

Urszula Martyniuk

24

16:10

3.

2w

Dorota Mazur

37

16:10

4.

3TH

Marzena Nowak

20W

16,:10

5.

2TB

Agnieszka Włosek

35

16:10

6.

4TH

Maria Broniek

36

16:10

7.

4Tek

Justyna Włosek

10W

16:10

8.

2z

Paweł Onyszko

26W

16:10

9.

3TM

Agnieszka Sachar

12

17:00

10.

3TB

Joanna Lipska

13

17:00

11.

2TH

Katarzyna Syta-Wasak

34

17:00

12.

2TM

Emilia Dybała-Kozak

35

17:00

13.

3t

Magdalena Kondrat

37

17:50

14.

3mp

Marzena Lech

4

17:00










11.09.2015r. (piątek)

LP

Klasa

Wychowawca

sala

godzina

1.

2t

Wacława Pióro

24

17:00

2.

1hs

Wojciech Janeczek

15

17:50

3.

1w

Tomasz Usow

37

16:10