Drodzy Maturzyści!

Opublikowane 23.04.2020
Autor Ilona Puła
 • Rok szkolny 2023-2024

 •  

 •  

 • Kronika szkoły

 • "Wykształcenie to dobro,
  którego nic nie jest w stanie nas pozbawić"

  J.Menander

  Dnia 24.04.2020 roku uczniowie najstarszych klas Technikum Zawodowego i słuchacze I Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych oficjalnie kończą edukację w Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej w Lubartowie, stając się absolwentami naszej szkoły. Dzień ten pozostanie wyjątkowy dla nas wszystkich także ze względu na niespotykaną dotychczas, dynamicznie zmieniającą się sytuację. Sytuację, która postawiła nowe wyzwania przed wszystkimi. Możemy jednak z dumą powiedzieć, że uczniowie klas maturalnych RCEZ w tym szczególnym czasie zdali egzamin z odpowiedzialności i współpracy. Gratulujemy im tak dojrzałej postawy.

  Dziękujemy także rodzicom za opiekę i  wsparcie, którymi otaczali młodzież w czasie całego okresu edukacji,  za wspieranie wysiłku nauczycieli i wychowawców, za zrozumienie i wspomaganie dydaktycznej, opiekuńczej i wychowawczej funkcji szkoły. Życzymy Państwu wiele satysfakcji z osiągnięć dzieci, które dzięki Wam mogą realizować swoje marzenia.
  Słowa podziękowania za troskę w wychowaniu oraz za trud przekazywania wiedzy kierujemy również do wychowawców i nauczycieli. Dbali oni na co dzień, by szkoła była nie tylko miejscem zdobywania wiedzy, ale również kształtowania charakterów i wpływania na przyszłe losy uczniów.

  Przede wszystkim gratulujemy Wam, Drodzy Uczniowie, odniesionych sukcesów, tych mniejszych, wynikających z codziennego wysiłku, jak i tych największych, które osiągnęliście na egzaminach i w różnych konkursach. Gratulujemy Wam ukończenia szkoły. Wierzymy, że w mądry i dojrzały sposób wykorzystacie zdobytą wiedzę i umiejętności, kształtując swoją przyszłość i dokonując właściwych wyborów.

  Dyrekcja, nauczyciele
  i pracownicy szkoły

   

  Życzenia Wojewody Lubelskiego i Lubelskiego Kuratora Oświaty >>LINK>>


  List Starosty Lubartowskiego >>LINK>>

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram