Ogólnopolski konkurs  filmowy dla Młodzieży "Moja Wizja Zero – Bezpieczeństwo, zdrowie i dobrostan rodziny w gospodarstwie rolnym”

Opublikowane 18.10.2022
Autor Elżbieta Mizio
 • Rok szkolny 2023-2024

 •  

 •  

 • Kronika szkoły

 • Placówka Terenowa KRUS w Lubartowie zaprasza, do udziału w Konkursie dla młodzieży pod hasłem: „ Moja Wizja Zero - Bezpieczeństwo, zdrowie i dobrostan rodziny w gospodarstwie rolnym”.
  Do 31 października b.r. można nadsyłać filmiki konkursowe promujące bezpieczne zachowania w rolnictwie z podkreśleniem roli rolniczej rodziny w kształtowaniu zasad ochrony życia i zdrowia na wsi. Wartość nagród dla laureata konkursu wynosi ponad 12.000 zł, w tym nagroda finansowa w wysokości ok. 4,5 tyś. zł.

  Nakręć film i  wyślij zgłoszenie konkursowe  do 31.10.2022 r. na adres wizjazero@krus.gov.pl 

  Zgłoszenia należy nadsyłać na adres: wizjazero@krus.gov.pl . Szczegóły dotyczące kampanii promocyjnej dostępne są na stronie: www.krus.gov.pl w zakładce Moja Wizja Zero.

  Najważniejsze informacje o konkursie: 

  -zadaniem konkursowym jest nagranie krótkiego filmu (od 30 s. do 2 min.) na temat kampanii Wizji Zero i co najmniej jednej   z jej siedmiu Złotych Zasad,  ze szczególnym zwróceniem uwagi na funkcjonowanie rodziny w gospodarstwie rolnym

  -zgłaszając film należy go zapisać w pliku wideo w formacie AVI lub MPEG-4. Jakość i format pliku powinien umożliwiać odbiór filmu z urządzeń stacjonarnych i przenośnych (tablety, smartphony, SmartTV, itp.)

  -zgłoszenie do udziału w konkursie polega na wypełnieniu formularza zgłoszeniowego

  -więcej w Regulaminie dostępnej na stronie www.krus.gov.pl           w zakładce Moja Wizja Zero.

  Zachęcamy do udziału w konkursie

  mojawizjazero2022
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram