Patryk Góźdź wyróżniony w etapie regionalnym konkursu „Dzień Bezpiecznego Komputera”

Opublikowane 11.02.2022
Autor Ilona Puła
Kategorie:
 • Rok szkolny 2023-2024

 •  

 •  

 • Kronika szkoły

 • Patryk Góźdź wyróżniony w etapie regionalnym XVIII Regionalnego Konkursu Informatycznego „Dzień Bezpiecznego Komputera”.

  W dniu 11 lutego 2022 r. uczniowie: Kinga Kiliańska z klasy 3THEka, Patryk Góźdź i Bartosz Szostak z klasy 2TE reprezentowali Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Lubartowie w drugim etapie XVIII Regionalnego Konkursu Informatycznego „Dzień Bezpiecznego Komputera”.

  Konkurs organizowany jest przez Zespół Szkół Energetycznych im. prof. Kazimierza Drewnowskiego w Lublinie pod honorowym patronatem Kuratora Oświaty w Lublinie, Prezydenta Miasta Lublin, Polskiego Towarzystwa Informatycznego.

  Uczniowie uczestniczyli w konkursie i konferencji online - rozwiązywali test oraz wysłuchali wykładów tematycznych z zakresu cyberbezpieczeństwa, zagrożeń i przestępstw w cyberprzestrzeni, mikropłatności w grach komputerowych, hackingu oraz odpowiedzialności karnej.

  Gratulujemy Patrykowi sukcesu w konkursie. Dziękujemy uczestnikom za reprezentowanie szkoły i życzymy wielu sukcesów.

  Zapraszamy wszystkich uczniów i nauczycieli do udziału w prelekcjach i warsztatach informatycznych Check IT organizowanych przez Wydział Strategii i Przedsiębiorczości Urzędu Miasta Lublin, w ścisłej współpracy z uczelniami, kołami naukowymi oraz specjalistami z branży IT, w ramach inicjatywy Lubelska Wyżyna IT.: https://checkit.lublin.eu/

  Ilona Puła
  Urszula Martyniuk

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram