Pierwszy etap Konkursu "Dzień Bezpiecznego Komputera"

Opublikowane 14.01.2015
Autor Ilona Puła
Galeria:
 • Rok szkolny 2023-2024

 •  

 •  

 • Kronika szkoły

 • Pierwszy etap XI Regionalnego Konkursu Informatycznego "Dzień Bezpiecznego Komputera" odbył w naszej szkole w dn. 14 stycznia 2015 roku. Konkurs organizowany jest w ramach obchodów Światowego Dnia Bezpiecznego Internetu - Safer Internet Day, w tym roku pod hasłem „Razem tworzymy lepszy Internet”. Organizatorem konkursu jest Zespół Szkół Energetycznych im. prof. Kazimierza Drewnowskiego w Lublinie przy współpracy z Lubelskim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

  W etapie szkolnym wzięło udział 12 uczniów z klas: drugich, trzecich i czwartych Technikum Zawodowego. Uczestnicy mieli za zadanie rozwiązać test wyboru złożony z 16 pytań zamkniętych z informatyki. Uczniowie wykazali się szeroką wiedzą, a najlepsi, którzy wezmą udział w drugim etapie, to: Dariusz Rębisz z kl. 3TE, Kamil Kurowski i Kamil Libera z kl. 2TB.

  Gratulujemy wszystkim i życzymy powodzenia w etapie regionalnym, który odbędzie się 19 lutego 2015r. w siedzibie organizatora, czyli w Zespole Szkół Energetycznych im. prof. Kazimierza Drewnowskiego w Lublinie.

  opiekun szkolny konkursu
  Ilona Puła

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram