I miejsce RCEZ w XXI Grand Prix

Opublikowane 15.11.2013
Autor Grzegorz Danił
Galeria:
 • Rok szkolny 2023-2024

 •  

 •  

 • Kronika szkoły

 • I miejsce RCEZ w XXI Grand Prix Polski Środkowo-Wschodniej w biegach ulicznych i przełajowych

  Dwóch uczniów klasy trzeciej technikum budowlanego Damian Czeladka i Marek Gruba zajęli drużynowo I miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych w cyklicznej imprezie organizowanej pod patronatem honorowym Marszałka Województwa Lubelskiego i Lubelskiego Kuratora Oświaty.

  Głównym celem Grand Prix jest popularyzacja biegania jako najprostszej i najbardziej dostępnej formy ruchu oraz podniesienie poziomu biegania i poszerzenie oferty sportowej rywalizacji.

  W edycji 2012/2013 rywalizacja szkół zaczynała się od Biegu Gotów w Hrubieszowie (9.09.2012r.) a kończyła na Biegu w Chełmie i Urszulinie (02.06.2013r.). Punktacja drużynowa szkół obejmowała udział w minimum 3 biegach i maksimum 7 najlepszych wyników.

  Damian i Marek startowali w biegach średniodystansowych – dwukrotnie w Puławach, w Leszkowicach, Chodlu i Urszulinie. Mistrzostwo w drużynowej klasyfikacji końcowej zagwarantowały im zajmowane wysoko punktowane lokaty w poszczególnych biegach. Uroczystość wręczenia pucharu i dyplomów odbyła się 11 listopada br. w Puławach.

  Starty w kolejnej edycji XXII Grand Prix – Ogólnopolskim Biegu Niepodległości w Puławach (11.11.2013r.) – rozpoczęli znacznym sukcesem: Marek zajął 3 a Damian 4 miejsce.

  Gratulujemy!

  Eliza Gradzińska

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram