Konkurs „Poznaj swoje prawa w pracy”

Opublikowane 27.11.2015
Autor Ilona Puła
Kategorie:
 • Rok szkolny 2023-2024

 •  

 •  

 • Kronika szkoły

 • W dniu 19 listopada 2015 roku w naszej szkole został przeprowadzony I etap konkursu wiedzy o prawie pracy „Poznaj swoje prawa w pracy”. Celem konkursu jest popularyzowanie wiedzy dotyczącej przepisów prawa pracy wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych, organizatorem jest Państwowa Inspekcja Pracy (Główny Inspektorat Pracy i okręgowe inspektoraty pracy). W konkursie uczestniczyło 34 uczniów z klas 3 TB, 2 TB, 4 Tek, 3 Tek, 2 Tek, 3 TM, 2 TM. Zadaniem uczniów było udzielenie odpowiedzi na 30 pytań obejmujących wiedzę z zakresu prawa pracy. Największą liczbę punktów uzyskały – Alicja Musik z klasy 4 Tek i Agata Misiarz z klasy 3 Tek i będą one reprezentowały naszą szkołę w etapie regionalnym.

  Galeria>>

  Justyna Włosek
  Jadwiga Gębal

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram