Etap powiatowy Olimpiady o zdrowiu psychicznym

Opublikowane 30.09.2015
Autor Ilona Puła
Kategorie:
 • Rok szkolny 2023-2024

 •  

 •  

 • Kronika szkoły

 • ETAP POWIATOWY III REGIONALNEJ OLIMPIADY WIEDZY
  O ZDROWIU  PSYCHICZNYM

  dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych z terenu Powiatu Lubartowskiego

  W dniu 29.09.2015r. w Starostwie Powiatowym w Lubartowie zwycięzcy etapu szkolnego wzięli udział w drugim etapie olimpiady.  Wśród piętnastoosobowej liczby uczestników naszą szkołę reprezentowali: Wiktoria Fiutka, Klaudia Błażejczyk i Jan Michalak z klas pierwszych technikum zawodowego. Głównym celem Olimpiady było  poszerzenie wiedzy w zakresie szeroko pojętego zdrowia psychicznego, realizacja celów Narodowego Programu Ochrony Zdrowia Psychicznego oraz opracowanych na jego bazie programów powiatowych. Test składający się z 25 pytań okazał się dość trudnym zadaniem. Zarówno uczniowie, jak i opiekunowie  ocenili zakres  zagadnień jako wysoki.

  Starosta Lubartowski Fryderyk Puła  w swoim wystąpieniu odniósł się do tematyki z zakresu zdrowia psychicznego,  wręczył wszystkim uczestnikom drobne upominki symbolizujące powiat lubartowski oraz podziękował za udział w olimpiadzie zarówno uczniom, jak i ich opiekunom.

  Za włożoną pracę i udział  w olimpiadzie  dziękuję

  Elżbieta Rola

  Galeria>>

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram