Wycieczka klasy 4 THE a do Lublina

Opublikowane 23.02.2023
Autor Elżbieta Mizio
Galeria:
 • Rok szkolny 2023-2024

 •  

 •  

 • Kronika szkoły

 • W dniu 21.02.2023r. klasa 4 THE a wraz z wychowawcą Marzeną Nowak i nauczycielką matematyki Barbarą Zalewską uczestniczyła w wycieczce do Lublina. Wycieczka miała charakter zarówno edukacyjny jak i integracyjny. Pierwszym punktem wycieczki był Plac Litewski, który w 1839 roku stał się „centrum Lublina” i zasadniczo utrzymuje tę funkcję do dziś.
  Podczas spaceru uczniowie mogli podziwiać pomniki Marszałka Józefa Piłsudskiego, Nieznanego Żołnierza oraz Konstytucji 3 Maja oraz obelisk upamiętniający podpisaniem aktu Unii Polsko-Litewskiej w 1569 r.
  Kolejnym punktem wycieczki był seans filmowy w kinie Felicity. Uczniowie mieli okazję obejrzeć przebój kinowy "Kot w butach. Ostatnie życzenie".
  Następnie nadszedł czas wspaniałej zabawy w kręgielni Masters Bowling & Bilard. Rywalizacja dostarczyła młodzieży wielu sportowych emocji i przyjemnych wrażeń. Uczniowie mieli okazję przekonać się, że bowling to nie tylko dyscyplina sportowa, ale świetna zabawa. Przy okazji mogli lepiej się poznać, wspólnie spędzić czas i zacieśnić koleżeńskie relacje. Miejsce to wyzwoliło w uczniach same pozytywne emocje i dostarczyło wiele niezapomnianych wrażeń.
  Uczniowie zgodnie stwierdzili, że wycieczka była bardzo udana i z niecierpliwością czekają na następną.


  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram