Mistrzostwa Szkoły w Halowej Piłce Nożnej dziewcząt i chłopców

Email Drukuj PDF

W lutym i maju odbyły się w naszej szkole Mistrzostwa w Halowej Piłce Nożnej. W dniu 8 lutego 2019 roku zmagania zaczęli chłopcy i dziewczęta. Turniej cieszył się ogromną popularnością wśród młodzieży, dlatego zdecydowano się podzielić rozgrywki na dwie tury. Druga runda zawodów odbyła się 17 maja 2019 roku i wtedy swoje rozgrywki dokończyli chłopcy.

Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwali organizatorzy: M. Filipiuk oraz T. Usow, a także nauczyciele wychowania fizycznego: W. Żurek, M. Lech, L. Sienkiewicz, G. Gradziński,  E. Gradzińska oraz młodzież naszej szkoły.

I runda -  08 lutego – rozegrano mecze chłopców (11) i dziewcząt (4)

II runda - 17 maja – rozegrano mecze chłopców (8)

Dziewczęta

Półfinały

2 TEK – 1 TEK          0 : 2

4 TEH – 3 TEK          0 : 5

o 3 miejsce

4 TEH – 2 TEK          3 : 0 w

Finał

1 TEK – 3 TEK          1 : 0

Klasyfikacja końcowa – dziewczęta

1 miejsce – 1 TEK

2 miejsce – 3 TEK

3 miejsce – 4 TEH

Klasyfikacja końcowa – chłopcy:

1 miejsce - 3B

2 miejsce – 2 TE

3 miejsce – 3TH

Wszystkim uczestnikom, współorganizatorom i obsłudze technicznej oraz sędziom składamy serdeczne podziękowania za pomoc w zorganizowaniu i przeprowadzeniu turnieju.

Nauczyciele wychowania fizycznego