Badminton – zawody rejonowe

Email Drukuj PDF

Zawody rejonowe w badmintonie dziewcząt i chłopców zostały przeprowadzone 22 listopada br. w hali sportowej ZS nr 2 w Lubartowie. Naszą szkołę reprezentowała drużyna chłopców w niezmienionym składzie tj: Bartosz Kosior, Miłosz Reszka i Patryk Nowaczek. Chłopcy, po bardzo wyrównanym meczu z drużną ZS nr 2 zajęli w rezultacie 3 miejsce, niestety niepromujące do finału wojewódzkiego. Taki końcowy wynik był rezultatem fatalnego dla nas losowania, w wyniku którego trafiliśmy do grupy, w której były trzy drużyny. Nasza drużyna rozegrała w sumie trzy mecze, z czego dwa były wygrane a jeden przegrany. Natomiast drużyna, która zajęła miejsce drugie rozegrała tylko dwa mecze, z których jeden był wygrany a drugi przegrany. Opiekunem zawodników był nauczyciel wychowania fizycznego Leszek Sienkiewicz.

Galeria>>