Turniej halowej piłki nożnej chłopców 2016

Email Drukuj PDF

W dniach 21 - 22 grudnia 2016r. w godzinach 0830 – 1430, odbyły się mistrzostwa szkoły w halowej piłce nożnej chłopców. Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwali organizatorzy M. Filipiuk i T. Usow, a także nauczyciele wychowania fizycznego: W. Żurek, M. Lech, G. Gradziński i B. Marzęda oraz młodzież naszej szkoły.

Turniej cieszył się bardzo duża popularnością wśród młodzieży z naszej szkoły, dlatego też został rozegrany systemem  pucharowym w dwóch turach:

I  – 21 grudnia - eliminacje i runda zasadnicza -16 meczy

II – 22 grudnia – ćwierćfinały, półfinały, mecz o trzecie miejsce oraz finał - 8 meczy.

Do turnieju zgłosiło się 172 zawodników z 23 klas. Ogółem rozegrano 24 mecze, w których zdobyto 110 bramek.

Poniżej przedstawiamy kolejność i wyniki poszczególnych meczów:

klasa 1 HS  - 0

  1. Kosior Darek
  2. Zawiślak Kamil
  3. Sokołowski Adam
  4. Partyka Oskar
  5. Malesa Aleks

klasa 3 TB  - 3

  1. Czuchryta Paweł
  2. Mucha Patryk
  3. Dybała Sylwek
  4. Kubicki Kamil
  5. Wach Jarosław
  6. Bodziak Łukasz
  7. Słomka Dawid
  8. Majchrzak Wiktor

klasa 3 Z - 0

  1. Bernat Przemysław
  2. Bednarczyk Grzegorz
  3. Wróbel Łukasz
  4. Kindzierski Jakub
  5. Karczmarz Patryk
  6. Woliński Karol
  7. Sidor Marek
  8. Hadam Michał

klasa 2  TEH - 2

  1. Serwejuk Marcin
  2. Kacper Budzyński
  3. Jakub Włoch
  4. Włosek Piotr
  5. Wasilewki Aleks
  6. Tomosiewicz Dawid
  7. Michalak Jan
  8. Meksuła Patryk
  9. Sobiesiak Radek

klasa 2 TM - 1

  1. Wartacz Łukasz
  2. Grabowski Bartłomiej
  3. Lalak Wojciech
  4. Andrzej Wróbel
  5. Zakaszewski Sebastian
  6. Kirylak Karol
  7. Słowik Radosław

klasa 2 Z - 4

  1. Czeladka Krzysiek
  2. Czeladka Andrzej
  3. Piszcz Artur
  4. Zając Paweł
  5. Praczyk Mateusz
  6. Wlazły Patryk

 

klasa 1B - 4

  1. Zdunak Dawid
  2. Patrzylas Adrian
  3. Kołodynski Michał
  4. Kubacki Mateusz
  5. Sternik Dawid
  6. Michowski Grzegorz
  7. Kula Patryk

 

klasa 1 TM - 3

  1. Woliński Mateusz
  2. Siwek Bartłomiej
  3. Wójcik Damian
  4. Meksuła Michał
  5. Grzyb Sebastian
  6. Koniczyński Karol
  7. Marzęta Bartosz

 

klasa 3T - 13

  1. Jankowski Adrian
  2. Zentara Bartłomiej
  3. Kowalski Rafał
  4. Kot Grzegorz
  5. Komar Mateusz
  6. Janek Adrian
  7. Sztejnbis Sebastian

 

klasa 1 W - 3

  1. Grondek Dominik
  2. Rola Patryk
  3. Wójtowicz Dominik
  4. Marzęta Paweł
  5. Małyska Kacper
    1. Okoń Tomek

klasa  3 TEK – 3

1.Marcin Kobaczyński

2.Artur Powałka

3.Mateusz Bogusz

4.Mateusz Mitura

5.Rafał Woliński

6. Dominik Grzywacz

klasa 3 HS - 2

  1. Zawiślak Dawid
  2. Mitura Robert
  3. Kordowski Kamil
  4. Jóźwik Bartosz
  5. Granat Michał
  6. Lecz Grzegorz
  7. Kozak Sebastian

klasa 1  TE  - 3

  1. Patryk Bartkowicz
  2. Szymon Gdula
  3. Aleksander Styczyński
  4. Mateusz Chruścicki
  5. Damian Habros
  6. Sebastian Jesionek
  7. Marcin Kubik
  8. Bartosz Kosior

klasa 4  TE  - 0

  1. Bartkowicz Damian
  2. Kowalski Dawid
  3. Grzywacz Dominik
  4. Kosek Bartosz
  5. Szafarz Krystian
  6. Karasiński Jakub
  7. Kot Mateusz
  8. Kardasz Jakub

klasa 4 TB  - 4

  1. Mirosław Jakub
  2. Kowalczyk Bartłomiej
  3. Rola Marcin
  4. Wójcik Mariusz
  5. Rożko Adrian
  6. Włodek Kamil
  7. Czeladka Piotr

 

klasa 2 TB  - 1

  1. Szyszkowski Łukasz
  2. Chudzik Sławomir
  3. Powałka Mateusz
  4. Zgierski Rafał
  5. Bogusz Piotr
  6. Bućko Grzegorz
  7. Jeżowski Dawid
  8. Janisz Przemysław

 

klasa 3 TB - 2

  1. Czuchryta Paweł
  2. Mucha Patryk
  3. Dybała Sylwek
  4. Kubicki Kamil
  5. Wach Jarosław
  6. Bodziak Łukasz
  7. Słomka Dawid
  8. Majchrzak Wiktor

 

klasa 4TM - 0

  1. Kołkiewicz Jarosław
  2. Kreps Mateusz
  3. Flisiak Patryk
  4. Krupa Dawid
  5. Budzyński Adrian
  6. Serwejuk Mateusz
  7. Jesionek Kamil

 

klasa 2  TEH - 2

  1. Serwejuk Marcin
    1. Kacper Budzyński
    2. Jakub Włoch
    3. Włosek Piotr
    4. Wasilewki Aleks
    5. Tomosiewicz Dawid
    6. Michalak Jan
    7. Meksuła Patryk
    8. Sobiesiak Radek

klasa 2 T - 3

  1. Furtak Adam
  2. Bąk Krystian
  3. Supryn Adrian
  4. Urban Jacek
  5. Włodarczyk Michał
  6. Zdunek Przemek
  7. Ogórek Grzegorz
  8. Antol Dawid

 

klasa 2 Z - 1

  1. Czeladka Krzysztof
  2. Czeladka Andrzej
  3. Piszcz Artur
  4. Zając Paweł
  5. Praczyk Mateusz
  6. Wlazły Patryk

klasa 1B - 2

  1. Zdunak Dawid
  2. Patrzylas Adrian
  3. Kołodynski Michał
  4. Kubacki Mateusz
  5. Sternik Dawid
  6. Michowski Grzegorz
  7. Kula Patryk

klasa 3 TE - 5

  1. Kusyk Michał
  2. Mazuś Bartosz
  3. Budzyński Dawid
  4. Komarek Karol
  5. Woźniak Patryk
  6. Michna Eryk
  7. Budzyński Patryk
  8. Wawruch Paweł

klasa 3 TM - 1

  1. Woźniak Aleksander
  2. Daszczyk Damian
  3. Meksuła Rafał
  4. Budzyński Piotr
  5. Radomski Jakub
  6. Grymuza Bartek
  7. Małyska Damian

Klasa 3T  - 3

  1. Jankowski Adrian
  2. Zentara Bartłomiej
  3. Kowalski Rafał
  4. Kot Grzegorz
  5. Komar Mateusz
  6. Janek Adrian
  7. Sztejnbis Sebastian

klasa 1 TEK  - 1

  1. Bartosz Bodzak
  2. Broniek Jakub
  3. Czeladka Mateusz
  4. Kosik Radosław
  5. Rzezak Krzysztof

 

klasa  3 TEK – 1

1.Marcin Kobaczyński

2.Artur Powałka

3.Mateusz Bogusz

4.Mateusz Mitura

5.Rafał Woliński

6. Dominik Grzywacz

klasa 1 T  - 3

  1. Chmielewski Arek
  2. Sowa Łukasz
  3. Mitura Patryk
  4. Pożarowszczyk  Łukasz
  5. Więch Daniel
  6. Drachal Damian

klasa 1  TE  - 0

  1. Patryk Bartkowicz
  2. Szymon Gdula
  3. Aleksander Styczyński
  4. Mateusz Chruścicki
  5. Damian Habros
  6. Sebastian Jesionek
  7. Marcin Kubik
  8. Bartosz Kosior

klasa 1 TB  - 2
1.        Boreczek Damian
2.        Gruba Kacper
3.         Góźnik Norbert
4.          Kwiatkowski Krystian
5.         Mazurek Paweł
6.         Pawłowski Kacper
7.         Zdunek Bartek
8.          Jarek Krystian

klasa 4 TB  - 2

  1. Mirosław Jakub
  2. Kowalczyk Bartłomiej
  3. Rola Marcin
  4. Wójcik Mariusz
  5. Rożko Adrian
  6. Włodek Kamil
  7. Czeladka Piotr

klasa 3 TB  - 1

  1. Czuchryta Paweł
  2. Mucha Patryk
  3. Dybała Sylwek
  4. Kubicki Kamil
  5. Wach Jarosław
  6. Bodziak Łukasz
  7. Słomka Dawid
  8. Majchrzak Wiktor

klasa 2 T - 7

  1. Furtak Adam
  2. Bąk Krystian
  3. Supryn Adrian
  4. Urban Jacek
  5. Włodarczyk Michał
  6. Zdunek Przemek
  7. Ogórek Grzegorz
    1. Antol Dwid

klasa 1 TB  - 0
1.        Boreczek Damian
2.        Gruba Kacper
3.         Góźnik Norbert
4.          Kwiatkowski Krystian
5.         Mazurek Paweł
6.         Pawłowski Kacper
7.         Zdunek Bartek
8.         Jarek Krystian

klasa 3 TE  - 6

  1. Kusyk Michał
  2. Mazuś Bartosz
  3. Budzyński Dawid
  4. Komarek Karol
  5. Woźniak Patryk
  6. Michna Eryk
  7. Budzyński Patryk
  8. Wawruch Paweł

klasa 3T  - 3

  1. Jankowski Adrian
  2. Zentara Bartłomiej
  3. Kowalski Rafał
  4. Kot Grzegorz
  5. Komar Mateusz
  6. Janek Adrian
  7. Sztejnbis Sebastian

Klasa 1 T  - 6

  1. Chmielewski Arek
  2. Sowa Łukasz
  3. Mitura Patryk
  4. Pożarowszczyk  Łukasz
  5. Więch Daniel
  6. Drachal Damian

klasa 1 TB  - 6
1.        Boreczek Damian
2.        Gruba Kacper
3.         Góźnik Norbert
4.          Kwiatkowski Krystian
5.         Mazurek Paweł
6.         Pawłowski Kacper
7.         Zdunek Bartek
8.         Jarek Krystian

klasa 4 TB  - 2

  1. Mirosław Jakub
  2. Kowalczyk Bartłomiej
  3. Rola Marcin
  4. Wójcik Mariusz
  5. Rożko Adrian
  6. Włodek Kamil
  7. Czeladka Piotr

klasa 2 T  - 1

  1. Furtak Adam
  2. Bąk Krystian
  3. Supryn Adrian
  4. Urban Jacek
  5. Włodarczyk Michał
  6. Zdunek Przemek
  7. Ogórek Grzegorz
    1. 8. Antol Dawid

klasa 2 T  - 1

  1. Furtak Adam
  2. Bąk Krystian
  3. Supryn Adrian
  4. Urban Jacek
  5. Włodarczyk Michał
  6. Zdunek Przemek
  7. Ogórek Grzegorz
    1. 8. Antol Dawid

klasa 1 TB  - 0
1.        Boreczek Damian
2.        Gruba Kacper
3.         Góźnik Norbert
4.          Kwiatkowski Krystian
5.         Mazurek Paweł
6.         Pawłowski Kacper
7.         Zdunek Bartek
8.          Jarek Krystian

klasa 2 T  - 4

  1. Furtak Adam
  2. Bąk Krystian
  3. Supryn Adrian
  4. Urban Jacek
  5. Włodarczyk Michał
  6. Zdunek Przemek
  7. Ogórek Grzegorz
    1. 8. Antol Dawid

klasa 1 TB  - 0
1.        Boreczek Damian
2.        Gruba Kacper
3.         Góźnik Norbert
4.          Kwiatkowski Krystian
5.         Mazurek Paweł
6.         Pawłowski Kacper
7.         Zdunek Bartek
8.          Jarek Krystian

klasa 4 TB  - 3

  1. Mirosław Jakub
  2. Kowalczyk Bartłomiej
  3. Rola Marcin
  4. Wójcik Mariusz
  5. Rożko Adrian
  6. Włodek Kamil
  7. Czeladka Piotr

klasa 3 TE  - 2

  1. Kusyk Michał
  2. Mazuś Bartosz
  3. Budzyński Dawid
  4. Komarek Karol
  5. Woźniak Patryk
  6. Michna Eryk
  7. Budzyński Patryk
  8. Wawruch Paweł

Klasyfikacja końcowa:

1. m.   klasa 4 TB

2. m.   klasa 3 TE

3. m.   klasa 2 T

4. m.   klasa 1 TB

 

Obsługa techniczna turnieju:

Nagłośnienie :

  1. Sprycha Bartosz 3 TE
  2. Antoniuk Mateusz 3 TE

Tablica wyników, stolik sędziowski, protokoły, foto:

  1. Marzęda Patrycja 3TH
  2. Tkaczyk Katarzyna 3TH
  3. Muzyka Małgorzata 2TEK
  4. Cieślak Marcelina 2TEK
  5. Serwin Anita 3 TH
  6. Skwarek Przemysław 3 T

Wszystkim uczestnikom, współorganizatorom oraz sędziom w osobach: M. Filipiuka,

T. Usowa i B. Marzędy składamy serdeczne podziękowania za pomoc w zorganizowaniu i przeprowadzeniu turnieju.

 

Opracował: mgr W. Żurek

Galeria>>