Mistrzostwa Szkoły w Halowej Piłce Nożnej Chłopców

Drukuj

W dniu 25 maja 2016r. odbyły się mistrzostwa szkoły w halowej piłce nożnej chłopców. Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwali nauczyciele wychowania fizycznego w osobach: Marek Filipiuk, Włodzimierz Żurek, Grzegorz Gradziński, Marzena Lech, Leszek Sienkiewicz i Tomasz Usow,  oraz młodzież RCEZ. Do turnieju zgłosiło się 119 uczniów reprezentantów 16 klas. Ogółem rozegrano 16 meczów, w których zdobyto 97 bramek. Turniej został rozegrany systemem  pucharowym.

Poniżej przedstawiamy kolejność i wyniki poszczególnych meczów:

klasa 2 TE - 6

  1. Kusyk Michał
  2. Mazuś Bartosz
  3. Sprycha Bartosz
  4. Budzyński Dawid
  5. Komarek Karol
  6. Woźniak Patryk
  7. Michna Eryk
  8. Góźdź Przemysław

klasa 2 Z  - 1

  1. Bernat Przemek
  2. Guz Łukasz
  3. Karczmarz Patryk
  4. Bednarczyk Grzegorz
  5. Wróbel Łukasz
  6. Jazgarski Tomasz
  7. Kińdzierski Jakub

 

klasa 2 TEK  - 1

  1. Mitura Mateusz
  2. Woliński Rafał
  3. Bogusz Mateusz
  4. Kabaciński Marcin
  5. Powałka Artur
  6. Kowalczyk Damian
  7. Tymosiewicz Jakub

klasa 1 TEH  - 3

  1. Serwejuk Marcin
  2. Kacper Budzyński
  3. Jakub Włoch
  4. Kot  Bartłomiej
  5. Włosek Piotr
  6. Wasilewki Aleks
  7. Tomosiewicz Dawid

klasa 3 TM  - 2

  1. Kołkiewicz Jarosław
  2. Kreps Mateusz
  3. Rogala Szymon
  4. Flisiak Patryk
  5. Krupa Dawid
  6. Budzyński Adrian

 

klasa 1 T  - 0

  1. Furtak Adam
  2. Bąk Krystian
  3. Supryk Adrian
  4. Zdunek Adrian
  5. Urban Jacek
  6. Włodarczyk Michał
  7. Zdunek Przemek
  8. Ogórek Grzegorz

klasa 1 TB  - 1

  1. Szyszkowski Łukasz
  2. Chudzik Sławomir
  3. Powałka Mateusz
  4. Zgierski Rafał
  5. Bogusz Piotr
  6. Włodarczyk Marcin
  7. Zakrzewski Bartek
  8. Bućko Grzegorz

klasa 3 T  - 2

  1. Zieliński Marcin
  2. Krupka Kamil
  3. Radomski Dawid
  4. Czubacki Mateusz
  5. Szymański Michał
  6. Damian Szlachta
  7. Malesa Kamil
  8. Sańczak Karol

klasa 2 TB  - 13

  1. Wojtek Podsiadło
  2. Czuchryta Paweł
  3. Mucha Patryk
  4. Dybała Sylwek
  5. Szczygielski Michał
  6. Gozdal Jakub
  7. Kubicki Kamil
  8. Podleśny Konrad

klasa 1 TM  - 1

  1. Wartacz Łukasz
  2. Kosior Dariusz
  3. Grabowski Bartłomiej
  4. Misztal Mateusz
  5. Lalak Wojciech
  6. Andrzej Wróbel
  7. Zakaszewski Sebastian
  8. Nogalski Radek

klasa 3 TE  - 4

  1. Bartkowicz Damian
  2. Kowalski Dawid
  3. Grzywacz Dominik
  4. Kosek Bartosz
  5. Szafarz Krystian
  6. Karasiński Jakub
  7. Kot Mateusz
  8. Kardasz Jakub

klasa 1 W - 5

  1. Tomasiak Marcin
  2. Kozak Krzysztof
  3. Antoniuk Sebastian
  4. Rola Krzysztof
  5. Marzęda Jakub
  6. Robert Szymanek
  7. Puła Marcin
  8. Hodam Adrian

klasa 3 HS  - 0

  1. Szlendak Mateusz
  2. Kostyła Adrian
  3. Sobota Maciej
  4. Socha Paweł
  5. Adoliński Paweł
  6. Florek Marcin
  7. Onyszko Maciej

klasa 1 Z  - 6

  1. Czeladka Krzysiek
  2. Czeladka Andrzej
  3. Piszcz Artur
  4. Biaduń Sebastian
  5. Zając Paweł
  6. Praczyk Mateusz

 

klasa 1 TEK  - 0

  1. Małyska Jakub
  2. Walaszek Jakub
  3. Kowalski Konrad
  4. Kanar Bartek
  5. Kanadys Sebastian
  6. Malaca Damian
  7. Grymuza Jan
  8. Golak Oskar

klasa 3 TB  - 8

  1. Mirosław Jakub
  2. Kowalczyk Bartek
  3. Rola Marcin
  4. Wójcik Mariusz
  5. Rożko Adrian
  6. Włodek Kamil
  7. Czeladka Piotr

 

klasa 2 TE  - 5

  1. Kusyk Michał
  2. Mazuś Bartosz
  3. Sprycha Bartosz
  4. Budzyński Dawid
  5. Komarek Karol
  6. Woźniak Patryk
  7. Michna Eryk
  8. Góźdź Przemysław

klasa 1 TEH  - 0

  1. Serwejuk Marcin
  2. Kacper Budzyński
  3. Jakub Włoch
  4. Kot  Bartłomiej
  5. Włosek Piotr
  6. Wasilewki Aleks
  7. Tomosiewicz Dawid

 

klasa 3 TM  - 1

  1. Kołkiewicz Jarosław
  2. Kreps Mateusz
  3. Rogala Szymon
  4. Flisiak Patryk
  5. Krupa Dawid
  6. Budzyński Adrian

klasa 3 T  - 5

  1. Zieliński Marcin
  2. Krupka Kamil
  3. Radomski Dawid
  4. Czubacki Mateusz
  5. Szymański Michał
  6. Damian Szlachta
  7. Malesa Kamil
  8. Sańczak Karol

klasa 2 TB  - 8

  1. Wojtek Podsiadło
  2. Czuchryta Paweł
  3. Mucha Patryk
  4. Dybała Sylwek
  5. Szczygielski Michał
  6. Gozdal Jakub
  7. Kubicki Kamil
  8. Podleśny Konrad

klasa 1 W - 0

  1. Tomasiak Marcin
  2. Kozak Krzysztof
  3. Antoniuk Sebastian
  4. Rola Krzysztof
  5. Marzęda Jakub
  6. Robert Szymanek
  7. Puła Marcin
  8. Hodam Adrian

 

klasa 1 Z  - 0

  1. Czeladka Krzysiek
  2. Czeladka Andrzej
  3. Piszcz Artur
  4. Biaduń Sebastian
  5. Zając Paweł
  6. Praczyk Mateusz

 

 

 

klasa 3 TB  - 10

  1. Mirosław Jakub
  2. Kowalczyk Bartek
  3. Rola Marcin
  4. Wójcik Mariusz
  5. Rożko Adrian
  6. Włodek Kamil
  7. Czeladka Piotr

klasa 2 TE  - 4

  1. Kusyk Michał
  2. Mazuś Bartosz
  3. Sprycha Bartosz
  4. Budzyński Dawid
  5. Komarek Karol
  6. Woźniak Patryk
  7. Michna Eryk
  8. Góźdź Przemysław

 

klasa 3 T  - 2

  1. Zieliński Marcin
  2. Krupka Kamil
  3. Radomski Dawid
  4. Czubacki Mateusz
  5. Szymański Michał
  6. Damian Szlachta
  7. Malesa Kamil
  8. Sańczak Karol

 

klasa 2 TB  - 0

  1. Wojtek Podsiadło
  2. Czuchryta Paweł
  3. Mucha Patryk
  4. Dybała Sylwek
  5. Szczygielski Michał
  6. Gozdal Jakub
  7. Kubicki Kamil
  8. Podleśny Konrad

klasa 3 TB  - 3

  1. Mirosław Jakub
  2. Kowalczyk Bartek
  3. Rola Marcin
  4. Wójcik Mariusz
  5. Rożko Adrian
  6. Włodek Kamil
  7. Czeladka Piotr

 

klasa 2 TB  - 0

  1. Wojtek Podsiadło
  2. Czuchryta Paweł
  3. Mucha Patryk
  4. Dybała Sylwek
  5. Szczygielski Michał
  6. Gozdal Jakub
  7. Kubicki Kamil
  8. Podleśny Konrad

 

klasa 3 T  - 2

  1. Zieliński Marcin
  2. Krupka Kamil
  3. Radomski Dawid
  4. Czubacki Mateusz
  5. Szymański Michał
  6. Damian Szlachta
  7. Malesa Kamil
  8. Sańczak Karol

 

klasa 2 TE  - 3

  1. Kusyk Michał
  2. Mazuś Bartosz
  3. Sprycha Bartosz
  4. Budzyński Dawid
  5. Komarek Karol
  6. Woźniak Patryk
  7. Michna Eryk
  8. Góźdź Przemysław

klasa 3 TB  - 1

  1. Mirosław Jakub
  2. Kowalczyk Bartek
  3. Rola Marcin
  4. Wójcik Mariusz
  5. Rożko Adrian
  6. Włodek Kamil
  7. Czeladka Piotr

 

Klasyfikacja końcowa:

1.m. klasa          2 TE

2.m. klasa          3 TB

3.m. klasa          3 T

4m. klasa           2 TB

 

Obsługa techniczna turnieju:

Nagłośnienie :

1          Smaga Przemysław                2 TE

2          Sprycha Bartosz                     2 TE

Tablica wyników, stolik sędziowski, protokoły, foto:

4          Winnicka Katarzyna              2 TH

5          Marzęda Patrycja                   2 TH

6          Tkaczyk Katarzyna                2 TH

7          Zmysłowska Weronika          2 TH

8          Piekarz Gabriela                     2TH

9          Walorska Natalia                    2 TEK

Stanowisko do prezentacji:

10        Wolska Angelika                    1 TEH

11        Baran Angelika                      1 TEH

Marsz z kijkami – „nordic walking”

12        Szczepaniak Anna                  3 TH

13        Drewienkowska Urszula        3 TH

14        Zbiciak Kinga             3 TH

 

Wszystkim uczestnikom, współorganizatorom oraz sędziemu w osobie: T. Usowa składamy serdeczne podziękowania za pomoc w zorganizowaniu i przeprowadzeniu turnieju.

Opracował: mgr W. Żurek

Galeria>>

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.

Akceptuję wykorzystywanie plików tymczasowych przez naszą stronę.