Wyniki etapu szkolnego konkursu "Dzień Bezpiecznego Komputera” 2016

Email Drukuj PDF

9 grudnia 2016 roku odbył się pierwszy etap XIII Regionalnego Konkursu Informatycznego "Dzień Bezpiecznego Komputera”. Konkurs organizowany jest w ramach obchodów Światowego Dnia Bezpiecznego Internetu - Safer Internet Day w tym roku pod hasłem „Razem zmieniamy Internet na lepsze”. Organizatorem konkursu jest Zespół Szkół Energetycznych im. prof. Kazimierza Drewnowskiego w Lublinie przy współpracy z Lubelskim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Lublinie.

Nasza szkoła po raz kolejny w nim uczestniczy. W etapie szkolnym wzięło udział 9 uczniów z klas Technikum Zawodowego. Mieli za zadanie rozwiązać test złożony z pytań zamkniętych z zakresu wiedzy o systemach operacyjnych i bezpieczeństwa w  sieci. Udało się wyłonić 3 laureatów, którzy zakwalifikowali się do kolejnego etapu. Są to: Kamil Kurowski kl. 4 TB, Jan Michalak kl. 2TEH i Daniel Krupa kl. 1 TM.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w etapie regionalnym, który odbędzie się 3 lutego 2017 r. w siedzibie organizatora, czyli w Zespole Szkół Energetycznych im. prof. Kazimierza Drewnowskiego w Lublinie.

Ilona Puła
Urszula Martyniuk

Galeria>>